Domu szuka niewielkich rozmiarów, sympatyczna Kaziula. Sunia jest idealną towarzyszką innych psów, uwielbia zabawę, bieganie za piłką. Aktywna, pogodna sunia.

Sunia jest po sterylizacji, zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana.
Może mieszkać z innymi psami.
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010

Kiedy Kaziulka do nas trafiła była wystraszona i nieufna. Teraz to juz zupełnie inny piesek (pomijając fakt, że jest dwa razy grubsza). Jest wesoła, pogodna, potrafi całymi dniami ganiać sie z psami po podwórku i zupełnie już nie przypomina suni, która do nas trafiła. Świetnie czułaby sie w domu z ogródkiem, w którym jest już jakiś piesek. Sunia jest nieduża. Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579

HISTORIA KAZIULI:

Kaziula to nieduża sunia, która zanim do nas trafiła długo się błąkała. Była bardzo nieufna, więc ciężko jej było pomóc. Zanim udało się nam ją złapać przemieszczała się z jednej miejscowości do drugiej – my w ślad za nią. W końcu się udało i Kazia powoli nauczyła się ufać człowiekowi. Zmiana jest ogromna. Szukamy dla niej kogoś, kto chciałby dać szansę psince po przejściach. Nie pożałuje, to przemiła, wdzięczna psinka. Zobaczcie, jak się zmieniła.

A tutaj nasza Kaziula w roli opiekunki dla dziecka, Serdelka. Zajmuje się każdym szczeniakiem, jakiego jej powierzymy.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000