Edit: nowe zdjęcia Boba. On jest cudny. Ale taki zadziorny z niego chłopczyk. I cały czas się bawi. Jak mu się coś pokazuje, to taki zadziwiony.Fajny z niego gość. Szukamy mu domu z innymi kotami, można adptować dwa z Fundacji Azyl.

Na swoją pierwszą wizytę w lecznicy pojechał nasz maluszek Bob Budowniczy, cudowny biało-rudy kotek cudem uratowany w centrum Łodzi.

Okazało się, że Bob jest mocno zarobaczony a w związku z tym ma też biegunkę i mocno boli go brzuszek.
Został odrobaczony, odpchlony,dostał zastrzyki i mamy nadzieję, że sytuacja zostanie opanowana. Jeśli nie, to w poniedziałek będzie musiał dostac kroplówkę. Na szczęście ma apetyt, więc jesteśmy pełni nadziei, że jednak będzie wszystko ok.
Gdybyście chcieli wesprzeć naszego maluch najmniejsza nawet wpłatą, to ma swoją własną zbiórke:

lub:
Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000