To zdjęcia Rudiego – pieska znalezionego na trasie Rosanów-Ozorków.

To cudowny, przemiły pies. Jestem nim oczarowana.

W domu przegrzeczny! Nie niszczy, nie brudzi. A na spacerach mega ziom i koleś do zabawy i spacerów. Czyli pies idealny.

A jak pięknie pozuje do zdjęć.

W trakcie robienia zdjęć znalazłam u niego dwa gigantyczne kleszcze. Właściwie dwa gigantycznie i jednego mniejszego.

Jeszcze nigdy nie widziałam kleszczy tej wielkości. Ale wyglada, że nie zrobiły mu nic złego, bo czuje się wyśmienicie, ma apetyt.

Wczoraj był na kastracji, którą zniósł bardzo dobrze.

Każdy dorosły piesek jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany/wysterylizowany.

Prosimy Was o wsparcie w opiece nad pieskiem:

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji.

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl