BOLU¦ został adoptowany :)

Spełniło się nasze największe marzenie!
Bolunio pojechał do nowego domu w sobotę i choć zwykle czekamy kilka dni (dopóki psiak nie zadomowi się w nowym miejscy a jego opiekunowie maj± już 100% pewno¶ć, że chc± go zatrzymać), żeby przekazać Wam tak± dobr± wiadomo¶ć, tym razem postanowili¶my zrobić wyj±tek, bo jeste¶my przekonani, że Bolu¶ zostanie w swoim nowym domu już na zawsze :)
Pierwszego dnia Bolu¶ był troszeczkę zestresowany i nie chciał się załatwić, ale jeszcze tego samego wieczoru było zdecydowania lepiej. Nowi Opiekunowie s± nim zachwyceni - Bolu¶ jest spokojniutki, grzeczny i nie sprawia najmniejszego kłopotu. A dzisiaj, kiedy dzwonili¶my, to w trakcie rozmowy stał koło swojej nowej opiekunki i trzymał jej główkę na kolanach :)

HISTORIA BOLUSIA

BOLU¦ (na zdjęciach) i jego przyjaciel Lolek to dwa psiaki, które przez długi czas miały tylko siebie. Bł±kały się po osiedlu, między blokami szukały jedzenia i schronienia. Czasami kto¶ je nakarmił, jednak przygarn±ć nie chciał nikt. Nie mamy pewno¶ci co się dokładnie stało, wiemy jednak, że którego¶ dnia jaki¶ człowiek zranił Bolusia tak dotkliwie, że wypłynęła mu lewa gałka oczna!!!

Ale nawet w takim stanie nikt nie zdecydował się, żeby dać psiakom dom, więc nadal bł±kały się po ulicy...
Na szczę¶cie kto¶ zainteresował się losem tej dwójki i psiaki trafiły do naszej fundacji.
Bolek jest już po operacji. Uszkodzona gałka oczna została usunięta i Bolu¶ już nie cierpi.
Na ostatnim zdjęciu s± Państwo, którzy jako jedyni, zainteresowali się losem Bolka i Lolka
i postanowili pomóc. Dzięki nim psiaki trafiły do nas. Państwo cały czas interesuj± się Bolkiem
i Lolkiem. Przyjeżdżaj± i wyprowadzaj± na spacery.