DORA, MISZA, RETYŚ i TOFIK CZEKAJĄ NA NOWE, KOCHAJĄCE DOMY!

 

Nasza fundacja co chwilę ma nowych podopiecznych... Aż boimy się pomyśleć ile porzuconych zwierząt trafi do nas po Gwiazdce, kiedy na ulicę trafią czworonożne "prezenty"!!! Nasze zwierzaki są naprawdę wspaniałe a nam bardzo zależy, żeby znalazły dobre domy już na zawsze, żeby jak najwięcej z nich spędziło Święta z nowymi Rodzinami. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam kolejną czwórkę: DORĘ, MISZĘ, RETYSIA i TOFIKA. Koniecznie poznajcie ich bliżej klikając na imię lub zdjęcie.

 

 

DORA                                                                    MISZA

 

 

RETYŚ                                                                    TOFIK

 

 

FREJA - OFIARA LUDZKIEJ BEZDUSZNOŚCI CZEKA NA ODPOWIEDZIALNY I KOCHAJĄCY DOM!

 

FREJA została znaleziona 11 listopada. Pani Sylwia, która znalazła sunię niestety nie mogła się nią zająć. Właściciel domu, który wynajmuje Pani Sylwia, nie wyraził zgody na obecność psa...

I tak FREJA trafiła do nas. Sunia była wychudzona, zziębnięta, ze stanem zapalnym łap oraz oczu
i licznymi guzami na ciele i w uszach.

Trudno sobie wyobrazić jak wielki był dramat tego psa... Nie dość, że zagłodzona i chora to jeszcze bez przerwy rozmnażana! Jednak FREJA jest cudownie przyjaznym psem. Mimo wycieńczenia próbowała się nawet bawić, żeby tylko mieć kontakt z człowiekiem. Na jej widok serce po prostu topnieje. To taki dobry pies, pogodzony ze wszystkim, co ją spotkało...

Kiedy trafiła do nas przez pierwszych pięć dni w ogóle się nie załatwiała. Mimo regularnych posiłków (często, ale w małych porcjach), pierwsze wypróżnienie miało miejsce dopiero szóstego dnia. Były to dwie pestki od brzoskwini i kłąb zwiniętych włosów... Aktualnie FREJA powoli zaczyna przybierać na wadze i cały czas jest tym samym wspaniałym i cierpliwym psem, zupełnie pozbawionym agresji. Rany pooperacyjne ładnie się goją a my mamy nadzieję, że niebawem jej wyniki krwi się poprawią
i możliwy będzie zabieg korekty powiek. Uwolni to FREJĘ od trwającego wiele lat bólu! Dzięki wsparciu internautów możemy zapewnić jej najlepszą opiekę weterynaryjną i bardzo dobrą jakościowo karmę.

 

W tej chwili najważniejszy jest dom, który obdarzy sunię miłością. Wierzymy, że czeka na nią ktoś, kto będzie potrafił wynagrodzić jej wszystkie dotychczasowe krzywdy i dzięki komu uwierzy, że ludzie potrafią być troskliwi, czuli i kochający.

Dowiecie się więcej klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

FREJA

 

 

 

AZYLOWE PIĘKNOŚCI CZEKAJĄ NA NOWE DOMY!

Nasi azylowi milusińscy są nie tylko piękni i pełni wdzięku, ale maja tez najfajniejsze pod słońcem charaktery :) Właśnie takie cuda chcemy Wam dzisiaj przedstawić. Poznajcie HESIĘ MASZKĘ, MELĘ i ROSZKA. Koniecznie dowiedzcie się  więcej  klikając na imię lub zdjęcie.

 

 

HESIA                                                                  MASZKA

 

 

MELA                                                                ROSZEK

 

 

DWIE ŚLICZNE PANNY POJECHAŁY DO NOWYCH DOMÓW :))

CHMURKA i NIUŚKA mają już nowe domy i miejsca w sercach kochających opiekunów :) Koniecznie dowiedzcie się więcej, klikając na imię lub zdjęcie! Naprawdę warto!

 

  

CHMURKA                                                          NIUŚKA

 

 

PILNIE SZUKAJĄ DOMÓW!!!

Cztery wspaniałe koty, którymi opiekuje się nasza wolontariuszka Ania, bardzo pilnie szukają nowych domów. Są zdrowe, zaszczepione, odrobaczone i gotowe do adopcji. Poznajcie je bliżej klikając na imię lub zdjęcie. BRYGIDA, FRANUŚ, ŚNIEŻYNKA i STAŚ czekają na nowe domy.

 

 

  

BRYGIDA                                                                 FRANUŚ

 

 

 

 

ŚNIEŻYNKA                                                                     STAŚ

 

 

WSPANIAŁE SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA :))

 

Ostatnio do nowych domów pojechała aż piątka naszych podopiecznych :) Bardzo się cieszymy
a jeszcze bardziej lubimy się z Wami dzielić taką radością.  A oto szczęśliwa piątka: BĄBELEK, JAGÓDKA, KUSIU, MAMUNIA i SYNEK! Klikajcie na imię lub zdjęcie, żeby dowiedzieć się więcej :)

 

   

BĄBELEK                                    JAGÓDKA                                    KUSIU

 

 

 

MAMUNIA                                  SYNEK

 

 

NIUŚKA I LISUŚ CZEKAJĄ U NAS NA WYJĄTKOWYCH LUDZI!

Od niedawna mamy dwójkę nowych podopiecznych. NIUŚKA i LISUŚ to wspaniałe i spokojne psiaki, które potrzebują kogoś, kto ich pokocha. Już wiele przeszły w życiu, dlatego szukamy dla nich kochających i odpowiedzialnych opiekunów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie. Zajrzyjcie koniecznie :) 

 

  

NIUŚKA                                                                  LISUŚ

 

 

CUKIERECZEK WRÓCIŁ Z ADOPCJI!!! PILNIE SZUKAMY ODPOWIEDZIALNEGO DOMU!

Mamy bardzo złą wiadomość! CUKIERECZEK niestety wrócił z adopcji!!! Dwa dni temu zadzwonił jego aktualny opiekun z informacją, że wyjeżdża za granicę i, że mamy dwa dni, aby zabrać Cukiereczka z powrotem!!! Ponieważ nie prowadzimy schroniska a nasze wszystkie psy i koty mieszkają w prywatnych domach, naszym i naszych wolontariuszy, nie mogliśmy zabrać do Cukiereczka. Postanowiliśmy, że psiak, do czasu znalezienia nowego domu i opiekuna, zamieszka w płatnym hoteliku (za pobyt Cukiereczka w hoteliku płacimy oczywiście my, z fundacyjnych pieniędzy). Miesięczny koszt to 450 zł. To ogromna kwota, biorąc pod uwagę nasze skromne zasoby finansowe, dlatego bardzo pilnie szukamy dla Cukiereczka odpowiedzialnego i kochającego domu. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 783 705 010, 669 705 010
lub 691 663 963. Jeśli chcecie bliżej poznać Cukiereczka i jego historię klikajcie, jak zwykle, na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

CUKIERECZEK

 

 

ŚLICZNY I FIGLARNY STAŚ CZEKA NA WYMARZONY DOM :)

STAŚ ma zaledwie 2 miesiące a już wie czym są głód, zimno i bezdomność. Ktoś się bezdusznie pozbył tego uroczego malucha, na szczęście wzięła go pod swoje skrzydła nasza nieoceniona wolontariuszka Ania. Postawiła chłopaka na nogi i jest gotowa oddać go w dobre ręce. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie klikajcie na imię lub jedno ze zdjęć :)

 

 

STAŚ

 

 

A TAKIE ŚLICZNE ROBACZKI CZEKAJĄ U NAS DOMY PEŁNE MIŁOŚCI!

ROBACZKI trafiły do nas wychudzone i zabiedzone... Z ich mamą było jeszcze gorzej, bo dzielna suczka próbowała wykarmić maluchy a sama słabła coraz bardziej. Na szczęście zdążyliśmy w samą porę. Maluchy zwiększyły objętość prawie dwukrotnie, wypiękniały, są odrobaczone i zaszczepione i teraz już tylko wypatrują swoich ludzi. Oczywiście w odpowiednim wieku suczynki zostaną wysterylizowane na koszt naszej fundacji. Więcej, jak zwykle, po kliknięciu na imię lub jedno ze zdjęć :)

 

 

ROBACZKI

 

 

BEZIK ODSZEDŁ OD NAS NA ZAWSZE... :(

BEZIK przyjechał do naszej Fundacji jako bezimienna suczka... Tak, tak, to nie pomyłka! Pan, który przywiózł do nas Bezika powiedział nam, że to suczka, ale nie wiedział już jak ma na imię... Wierzyć się nie chce, że ten człowiek nawet nie znał imienia psa, którym jego zmarła matka opiekowała się z miłością, uwagą i troską... Zapewniliśmy Bezikowi spokój i bezpieczeństwo jakiego potrzebuje staruszek, ale wiemy, że do ostatniej chwili psiak czuł się zdezorientowany nie mogąc zrozumieć zniknięcia ukochanej opiekunki... Chcemy, żeby Bezik na zawsze został w naszej i Waszej pamięci, dlatego zachęcamy do poznania jego historii. Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć. 

 

 

BEZIK

 

 

CUDOWNE WIEŚCI :) TRZY PIĘKNE PANNY JUŻ W NOWYCH DOMACH :))

Do nowych domów pojechały trzy śliczne dziewczyny:) LISKA, LUSIA i STAŚKA mają już swoje rodziny i kochających ludzi. Jeśli wcześniej nie mieliście okazji ich poznać, koniecznie dowiedzcie się więcej klikając na imię lub zdjęcie :)

 

   

LISKA                                         LUSIA                                         STAŚKA

 

 

SŁODKA JAGÓDKA CZEKA W AZYLU NA WYJĄTKOWY DOM!

JAGÓDKA przez wiele miesięcy błąkała się w okolicach Łodzi. Trafiła do nas bardzo zaniedbana, skołtuniona i ciężarna. Dzięki Pani Doktor Ani Mrozek sunia nie tylko została wysterylizowana, ale też wykąpana i wyczesana. Sami zobaczcie jak teraz wygląda :) Oczywiście więcej dowiecie się klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

  

 JAGÓDKA

 

 

CUDNY FRANUŚ DO ADOPCJI!

Absolutnie uroczy i wyjątkowy FRANUŚ bardzo chciałby mieć swój dom. Koniecznie poznajcie bliżej tego przystojniaka klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

FRANUŚ

 

 

SAME DOBRE WIEŚCI CZYLI ESKA, MINI I LOLEK MAJĄ JUŻ SWOJE DOMY :)

Miniony weekend bardzo nas rozpieścił :) Do nowych domów wyprawiliśmy aż trójkę naszych wspaniałych podopiecznych. ESKA, MINI nazywana przez nas Zuzią i LOLEK mają już swoich ludzi i to jakich cudownych i odpowiedzialnych! Aż miło się o takich domach pisze a w sercach zagościła prawdziwa radość :) Pewnie chcecie poznać szczegóły, prawda? Wystarczy jak zwykle kliknąć na zdjęcie lub imię.

 

   

ESKA                                             MINI                                        LOLEK

 

 

ZIÓŁEK Z ULICY ZIELNEJ SZUKA WYJĄTKOWEGO CZŁOWIEKA :)

ZIÓŁEK nie lubi się co prawda fotografować, ale za to uwielbia wesoło brykać po podwórku
i dzielnie pilnuje posesji. Więcej dowiecie się klikając na imię lub zdjęcie.

 

ZIÓŁEK

 

 

PEŁNA WDZIĘKU HIPCIA CZEKA NA NOWY, KOCHAJĄCY DOM!

HIPCIA to urocza suczka, która niedawno straciła opiekuna... Była jednym z dwóch piesków, które zostały po zmarłym panu. Niestety rodzina zmarłego zajęła się tylko jednym psem a Hipci nikt nie chciał... Może dlatego, że sunia na listwie mlecznej miała wielkie guzy, które trzeba było operować. Teraz Hipcia jest już po operacji, rana ładnie się wygoiła a ta czarna piękność czeka na kogoś, kto ją bezgranicznie pokocha. Więcej po kliknięciu na imię lub zdjęcie.

 

  

HIPCIA

 

 

MORELKA WYFRUNĘŁA Z GNIAZDA I PROSTO SPOD OPIEKUŃCZYCH SKRZYDEŁ ANI POJECHAŁA DO NOWEGO DOMKU :))

Nasza śliczna, zjawiskowa MORELLA pojechała do nowego domku. Cieszycie się? My skaczemy pod sufit z radości! Czytajcie więcej klikając na imię lub zdjęcie.

 

   

MORELKA

 

 

STASIA I JEJ PIĘKNE USZY CZEKAJĄ NA CUDOWNEGO CZŁOWIEKA :))

STASIA to nasz kolejny podrzutek... Została przywiązana do ogrodzenia naszych sąsiadów! Porzucona w środku nocy, sama, drżąca ze strachu i zdezorientowana głośno płakała. Na szczęście sąsiedzi zareagowali niemal od razu i tak Staśka trafiła do nas. Koniecznie przeczytajcie więcej klikając na imię lub zdjęcie.

 

    

STAŚKA

 

 

 

 

 

NOWE AZYLOWE PSIAKI CZEKAJĄ NA DOMY!

 

 

 

Nie tylko kotów ostatnio nam przybywa... W naszej fundacji co chwilę pojawiają się kolejne psy. Dzisiaj chcemy Wam przedstawić GOGĘ, MINI, BOLKA, ESKĘ i LOLKA. Kliknijcie na imię lub zdjęcie, poznajcie je lepiej a może któryś skradnie Wam serce ;)

 

 

 

   

GOGA                                             MINI                                            BOLUŚ

 

 

 

 

  

ESKA                                                LOLEK

 

 

 

 

 

 

NASZE "MRUCZKI" CZEKAJĄ NA KOCHAJĄCE DOMY!!!

 

Nasza fundacja ma pod swoją opieką coraz więcej kotów! Są kochane, śliczne, zdrowe i zadbane. Teraz do szczęścia brakuje im tylko wspaniałych opiekunów. Poznajcie nasze nowe "mruczki". Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

   

 

 

 

MAMUNIA                                           SYNEK                                         LUSIA

 

 

 

 

 

 

MORELKA

 

 

 

 

 

 

OSKAR ZWANY TEODOREM POZDRAWIA Z KOCHAJĄCEGO DOMU :))

 

 

 

OSKAR  został adoptowany ponad dwa lata temu, ale niedawno dostaliśmy nowe zdjęcia OSKARKA, który obecnie ma na imię TEODOR i jest najszczęśliwszym psem pod słońcem. Patrzcie
i podziwiajcie - jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć. Takie wiadomości i zdjęcia, które dostajemy to miód na nasze serca :))

 

 

 

  

 

 

 

OSKAR zwany TEODOREM :))

 

 

 

 

 

 

JAK WYGLĄDA SZCZĘŚLIWY PIES??? WŁAŚNIE TAK :))

 

 

 

HORKA  kiedy trafiła do nas była tak chuda i zaniedbana, że w ogóle nie przypominała posokowca... Na szczęście trafiła na cudownych opiekunów, dla których jest prawdziwym oczkiem w głowie :) Na efekty nie trzeba było długo czekać! Zresztą zobaczcie sami.  To tylko dwa zdjęcia, które spodobały nam się najbardziej, zaledwie przedsmak tego, co zobaczycie klikając na imię lub któreś ze zdjęć. Horka pozdrawia z nowego domu i przesyła wakacyjne buziaki. Koniecznie zobaczcie :)

 

 

 

  

 

 

 

HORKA

 

 

 

 

 

 

NASZ NOWY NABYTEK - CHUDZIUTKA BIEDZIA!!!

 

 

 

BIEDZIA to prawdziwa panna Twiggy i niestety nie jest to komplement :( Suczka, kiedy do nas trafiła, wyglądała jak chodzący szkielecik! Teraz nadrabia długi okres głodu i najchętniej zjadłaby pewnie słonia, ale kierowani rozsądkiem wydzielamy jej jedzenie, żeby jeden posiłek nie był zbyt duży. Wsuwa więc małe porcje po kilka razy dziennie i powoli nabiera ciałka. Jeśli chcecie poznać BIEDZIĘ i dowiedzieć się więcej o naszym szczuplaczku, kliknijcie na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

BIEDZIA

 

 

 

 

 

 

CZARUŚ POZDRAWIA Z WAKACJI :))

 

 

 

Kiedy któryś z fundacyjnych podopiecznych znajdzie kochający dom nie posiadamy się z radości! Jeszcze większą frajdę sprawia nam oglądanie zdjęć naszych psów i kotów z ich nowymi rodzinami. Dzisiaj chcemy pokazać Wam CZARUSIA. Kiedy do nas trafił nie miał jeszcze na imię Czaruś tylko Diego. Osoba, która go porzuciła przypięła do obroży karteczkę z imieniem... Na szczęście Diego szybko został adoptowany. Dostał nowe imię - CZARUŚ, bo jest po prostu czarujący, i rozpoczął zupełnie nowe, radosne życie u boku swojej ukochanej Opiekunki. Jeśli chcecie zobaczyć naprawdę szczęśliwego psa na wakacjach, koniecznie kliknijcie na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

CZARUŚ

 

 

 

 

 

 

NASI NOWI PODOPIECZNI!!!

 

 

 

 

Nie po raz pierwszy przekonaliśmy się, że bilans zawsze musi być równy zeru... Jeszcze przed chwilą cieszyliśmy się, że tyle naszych zwierzaków pojechało do nowych domów a już za chwilę trafiła do nas kolejna trójka życiowych rozbitków. Poznajcie BELĘ, BĄBELKA i KUSIA. Wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

     

 

 

 

BELA                                         BĄBELEK                                        KUSIU

 

 

 

 

 

 

 

SADŻINEK POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO, NOWEGO DOMKU :))

 

 

 

Nasz koci niemowlak, którego odchuchała i odchowała Ania, pojechał w weekend do nowego domu. Bardzo się cieszymy :) Jeśli dotąd nie poznaliście SADŻINKA, koniecznie dowiedzcie się więcej klikając na imię lub jedno ze zdjęć!

 

 

 

 

 

 

 

SADŻINEK

 

 

 

 

 

 

MUMIŚ I WELSIA JUŻ W NOWYCH DOMACH :))

 

 

 

Do nowych domów pojechały w weekend MUMIŚ i WELSIA. Bardzo się cieszymy i mamy nadzieję, że ta dobra passa będzie trwała nieprzerwanie! Trzymajcie kciuki i koniecznie poczytajcie o tej dwójce, do której uśmiechnęło się szczęście. Wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie!

 

 

 

 

 

 

 

MUMIŚ                                                           WELSIA

 

 

 

 

 

 

 

CUDNA LISKA SZUKA DOMU!!!

 

 

 

LISKA to śliczna i bardzo sympatyczna suczka, która wraz z ośmiorgiem szczeniąt została znaleziona na działce w Dziektarzewie. Jej dzieciom się poszczęściło i wszystkie mają już kochające domy. Została Liska, która czeka u nas na swojego człowieka. Jeśli to cudo wpadło Wam w oko koniecznie dowiedzcie się więcej klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

LISKA

 

 

 

 

 

 

PETRONELCIA I CZARNY JUŻ W NOWYCH DOMACH :))

 

 

 

Za nami kolejny radosny weekend :) Do swoich nowych domów pojechali PETRONELCIA i CZARNY. Koniecznie przeczytajcie ich historie i zobaczcie zdjęcia. Niebawem pochwalimy się pewnie "fotkami" szczęściarzy z ich nowymi rodzinkami :)) Oczywiście, jak zwykle, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

 

CZARNY                                                            PETRONELA

 

 

 

 

 

 

HURRRAAA :)) KOLEJNE NASZE PSIAKI ZNALAZŁY NOWE DOMY!!!

 

 

 

Swoje domy i kochających ludzi mają już JAMNIORKA, JAMNIOREK i NALA :)) I jak tu się nie cieszyć, jak nie skakać do góry ze szczęścia. Ostatnio faktycznie los sprzyja nam i naszym czworonożnym podopiecznym! Oby tak dalej. Więcej zdjęć i informacji po kliknięciu na imię lub zdjęcie.

 

 

 

   

 

 

 

JAMNIORKA                                JAMNIOREK                                     NALA

 

 

 

 

 

 

 

DALSZY CIĄG SZCZĘŚLIWYCH ZAKOŃCZEŃ :)

 

 

 

Najwyraźniej znów mamy dobrą passę, bo w miniony weekend do nowych domów pojechali kolejni nasi podopieczni. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do MILKI, MILUSIA i następnego maluszka uratowanego z jamy. Na nowe domy czekają jeszcze trzy szczeniaczki, ale są tak słodkie i piękne, że z pewnością szybko skradną komuś serce. Więcej zdjęć i informacji po kliknięciu na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

MILKA                                                                      MILUŚ

 

 

 

 

 

 

 

LABRADORKA ZAFIRA POJECHAŁA DO NOWEGO DOMU!

 

 

 

Śliczna ZAFIRA lepiej znana jako LABRADORKA została adoptowana. Dom jest nam dobrze znany, wiemy, że jest fantastyczny, więc jesteśmy o naszą dziewczynkę spokojni :) Więcej informacji
o suczce jak zwykle po kliknięciu na imię lub zdjęcie :)

 

 

 

 

 

 

 

LABRADORKA ZAFIRA

 

 

 

 

 

 

CUDNE KOTY DO ADOPCJI!

 

 

 

Jeszcze rok temu koty pojawiały się na naszej stronie gościnnie. Teraz kotów mamy naprawdę dużo. Wszystkie piękne, zadbane, można powiedzieć - wychuchane i wydmuchane :) A wszystko dzięki naszej niezawodnej wolontariuszce Ani, która staje na rzęsach i na głowie, żeby kiciuchom było jak najlepiej! Chcemy, żeby koty, wprost z opiekuńczych ramion Ani, trafiły do kochających domów. Dlatego zachęcamy do do regularnych odwiedzin w naszym kocim kąciku adopcyjnym.
A dzisiaj przedstawiamy piękną dwójkę - PETRONELĘ i MUMISIA. Koniecznie poznajcie je bliżej klikając, jak zwykle, na imię lub zdjęcie.

 

 

 

             

 

 

 

PETRONELA                                               MUMIŚ

 

 

 

 

 

 

 

SIERPNIOWE ADOPCJE - DOBRYCH WIEŚCI CIĄG DALSZY :)

 

 

 

Tydzień temu pisaliśmy o kilkorgu naszych podopiecznych, którzy mają już własne kanapy
i kochających ludzi a dzisiaj z radością dopisujemy dalszy ciąg do tych szczęśliwych zakończeń! Do nowych domów pojechały w tym tygodniu - PANDA i BUDYŃ. Więcej o naszych słodziakach dowiecie się klikając na imię lub zdjęcie :)

 

 

 

              

 

 

 

PANDA                                                                      BUDYŃ

 

 

 

 

 

 

CZEKAJĄ NA NOWE DOMY!

 

 

 

Jak zawsze w okresie wakacji i tuż po, nasza fundacja zaczyna pękać w szwach... Co chwilę dostajemy informacje o kolejnych porzuconych psach czy kotach. Bardzo zależy nam na znalezieniu  dla nich wszystkich dobrych i kochających domów. Poznajcie nasze nowe zwierzaki - JAMNIORKA, JAMNISIĘ, MILUSIA, MILKĘ i WELSIĘ. Czytajcie, oglądajcie zdjęcia a być może któryś z tych futrzaków ukradnie Wam serce. Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

   

 

 

JAMNIOREK                                    JAMNISIA                                    MILUŚ

 

 

 

      

 

 

 

MILKA                                              WELSIA

 

 

 

 

 

 

 

MALEŃKI, 14-DNIOWY SADŻINEK I NASZA WALKA O NIEGO!

 

 

 

SADŻINEK to najmniejszy nasz podopieczny, w ogóle najmniejszy kociak, jakim się kiedykolwiek opiekowaliśmy. Został znaleziony w centrum miasta. Jak długo leżał tam głodny, w pełnym słońcu, nie dowiemy się nigdy... Na szczęście obok przechodziła młoda dziewczyna, która nie odwróciła wzroku, jak zrobiło to pewnie wiele osób przed Nią! Sadżinek najpierw trafił do lecznicy a potem do naszej nieocenionej wolontariuszki Ani. O codziennej opiece nad maluszkiem i walce, jaką stoczyła Ania, o jego życie i późniejszy powrót do zdrowia, przeczytacie TUTAJ  lub tradycyjnie klikając na imię lub jedno ze zdjęć. Sadżinek nie jest jeszcze na tyle samodzielny, że mógłby zostać adoptowany, ale już teraz szukamy dla niego najcudowniejszego domu pod słońcem. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt: 783-705-010, 669-705-010.

 

 

 

 

 

SADŻINEK

 

 

 

 

 

 

 

HURRRRRRRAAAA!!! ALBERT I PIMPOL JUŻ W NOWYCH DOMACH :)) ŚWIĘTUJEMY!!!

 

 

 

Jeżeli spędzaliście długi weekend bez dostępu do internetu to pewnie ominęła Was prawdziwa bomba czyli adopcja ALBERTA i CUKIERECZKA czyli naszego słodkiego PIMPOLA! Bardzo się cieszymy i chcemy się tą radością podzielić z Wami! Czytajcie - klikając na imię lub zdjęcie
i świętujcie razem z nami :)

 

 

        

 

 

 

ALBERT                                                  CUKIERECZEK vel PIMPOL

 

 

 

 

 

 

 

KOKCIA POZDRAWIA Z NOWEGO DOMU :)

 

 

 

Niedawno pisaliśmy, że nasza kochana KOKCIA wróciła z adopcji. Z radością więc donoszę, że do naszej słodkiej dziewczynki dość szybko uśmiechnęło się szczęście i wreszcie znalazła kochający
i odpowiedzialny dom, tym razem taki na stałe :) Żeby poznać bliżej Kokcię wystarczy klinkąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

KOKCIA

 

 

 

 

 

 

AZYLOWE MALUSZKI CZEKAJĄ NA KOCHAJĄCE DOMY!

 

 

 

Mamy ostatnio w AZYLU prawdziwy psi żłobek :)) Piątka uroczych psich kluseczek, które udało nam się wyciągnąć z jamy pod asfaltową drogą i trójka prześlicznych szczeniaczków porzuconych w kartonowym pudle w przydrożnym rowie... Szukamy dla całej ósemki kochających i troskliwych domów. Koniecznie dowiedzcie się więcej o naszych maluszkach, klikając na jedno ze zdjęć!

 

 

                     

 

 

 

PIESKI Z JAMY                                                 PIESKI Z KARTONU

 

 

 

 

 

 

 

 

KOCI TYDZIEŃ W AZYLU :)

 

 

Miniony tydzień upłynął nam pod znakiem kotów! Na naszym profilu fundacyjnym na FB zachęcaliśmy do adopcji naszych mruczków (koniecznie zobaczcie nasze KOTKI i KOTY) a przy okazji ogłosiliśmy KOCI KONKURS Z NAGRODĄ! Zasady były bardzo proste :) Wystarczyło na adres naszej Fundacji przesłać najfajniejsze zdjęcie kota lub kotów i czekać na wynik :)

 

A oto zwycięskie zdjęcie

 

 

 

 

NIKI

 

 

Nagrodę w naszym Konkursie ufundował Internetowy Sklep Zoologiczny  zoozone.pl

 

 

 

SPONSOR KONKURSU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASZE INTERWENCJE!!!

 

 

 

Zastanawiacie się pewnie czasami czym jeszcze zajmujemy się w AZYLU? Czy pomagamy wyłącznie psom i kotom? Czy mamy też innych, mniej udomowionych podopiecznych? Otóż pomagamy,
w miarę naszych możliwości, wszystkim zwierzętom, które potrzebują naszej pomocy. Często jeździmy na interwencje w nocy, niekiedy do odległych miejscowości, przez wiele godzin, uparcie próbujemy złapać przerażone lub skrzywdzone zwierzę. To istotna część naszej fundacyjnej pracy. Staramy się na bieżąco pisać o tym na naszym fanpage'u na FB, ponieważ na stronie póki co nie mamy jeszcze osobnej zakładki dotyczącej naszych interwencji w terenie. Jeśli chcecie poczytać
o tej trudniejszej części naszej pracy, informacje znajdziecie pod linkami poniżej:

KOSY

ROSOŁEK

SARNY

JERZYK

BOCIAN

JEŻ

BÓBR

PIESEK Z NUŻYCĄ

GRZYWACZE

14 DNIOWE KOCIĄTKO

SZCZENIACZKI Z JAMY

 

 

 

 

 

 

 

 

DOBRE WIEŚCI CZYLI NASI W NOWYCH DOMACH :))

 

 

 

Mamy naprawdę wspaniałe wieści :) Ostatnio do nowych domów pojechała aż szóstka z naszych psiaków. Bardzo się cieszymy i prosimy o więcej! I tak na własnych, wymarzonych kanapach wylegują się już: JADZIA, TOSIA, BATONIK, LISEK, RAMZESIK i WACUŚ :) Szczegóły poznacie klikając, jak zwykle na imię lub zdjęcie!

 

 

 

 

   

 

 

 

 

JADZIA                                        TOSIA                                        BATONIK

 

 

 

 

   

 

 

 

LISEK                                         RAMZES                                         WACUŚ

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI NOWI PODOPIECZNI SZUKAJĄ KOCHAJĄCYCH DOMÓW!

 

 

 

Zaczęły się wakacje.  Dla niektórych czas relaksu, dla nas okres wzmożonej pracy. Jak co roku ludzie przed wyjazdem na urlopy robią "czystki" i nagminnie porzucają swoje zwierzęta. Mamy coraz to nowych podopiecznych, których sukcesywnie będziemy pisać. Dzisiaj chcemy przedstawić Wam trójkę z nich. Uroczą, młodziutką CHMURKĘ, bardzo skrzywdzonego, ale najdzielniejszego pod słońcem KAJTUSIA i wesołego młodziaka z interwencji - RAMZESA. Jeśli chcecie poznać ich bliżej, zobaczyć więcej zdjęć wystarczy jak zwykle kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

                        

 

 

 

CHMURKA                                                                      KAJTUŚ

 

 

 

 

 

 

 

 

RAMZES

 

 

 

 

 

 

 

 

MOSIA, BAMBI, KAJTEK I PYZIO JUŻ W NOWYCH DOMACH :)

 

 

 

Mamy też dobre wieści! Czwórka naszych podopiecznych znalazła nowe domy. Do grona szczęśliwców dołączyły dwie dziewczyny: MOSIA i BAMBI oraz dwóch świetnych chłopaków: KAJTEK i PYZIO. Skaczemy do góry z radości :) Wszystkiego dowiecie się klikając na imię lub zdjęcie!

 

 

 

 

 

 

MOŚKA                                                                   BAMBI

 

 

 

 

 

 

 

KAJTEK                                                          PYZIO/GRZYWEK

 

 

 

 

 

 

KOKCIA I DZIKA WRÓCIŁY Z ADOPCJI!!!

 

 

 

Dwie z naszych podopiecznych: KOKCIA i DZIKA niestety wróciły z adopcji. Bardzo nam z tego powodu przykro, szczególnie, że jak zwykle za pochopne i nieodpowiedzialne decyzje człowieka winę ponosi zwierzę! Przeczytajcie klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

KOKCIA                                                                    DZIKA

 

 

 

 

 

 

"PSU NA BUDĘ" - AKCJA LEROY MERLIN DLA NASZYCH PSIAKÓW :))

 

 

 

Oj, działo się, działo :) Pracownicy LEROY MERLIN zrobili dla naszych psiaków trzy wspaniałe budy, zostając po godzinach! My natomiast zaprosiliśmy mieszkańców Łodzi do ich pomalowania. Było radośnie i kolorowo. Szczegółową relację przeczytacie TUTAJ
Bardzo dziękujemy Dyrekcji Leroy Merlin za zgodę na zorganizowanie akcji i wszystkim Pracownikom, którzy wzięli w niej udział. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani AGNIESZKI  MACIASZCZYK, dzięki której cała akcja doszła do skutku i tak wspaniale się udała.

 

 

 

 

 

 

AKCJA W LEROY MERLIN

 

 

 

 

 

 

NASI NOWI PODOPIECZNI CZEKAJĄ NA KOCHAJĄCE DOMY!

 

 

Od niedawna mamy pod opieką dwa urocze kociaki, które ktoś przerzucił przez bramę naszej fundacji oraz śliczną sunię w kolorze toffi. Cała trójka czeka na kochające domy! Poznajcie LUSIĘ SZCZEPCIA i jego brata TOŃCIA. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, jak zwykle, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

LUSIA                                                                 TOŃCIO

 

 

 

 

 

SZCZEPCIO

 

 

 

 

 

 

 

BAMBI - PORZUCONE MALEŃSTWO CZEKA NA KOCHAJĄCY DOM!!!

 

 

BAMBI to cudowna, maleńka sunia, która została wyrzucona tuż po Dniu Dziecka!!! Typowy prezent... Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, klikajcie na imię lub jedno ze zdjęć!

 

 

 

 

 

 

BAMBI

 

 

 

 

 

 

GRZYWEK VEL PYZIO PILNIE SZUKA DOMU!!!

 

 

Psiak, którego widzicie na zdjęciu został w miniony czwartek - 6.06.2013. -znaleziony przez jedną
z naszych wolontariuszek. Postanowiła dać mu na imię GRZYWEK (my nazywamy go PYZIO).  Mimo ogłoszeń zamieszczonych na tablica.pl, gumtree i stronie schroniska, nikt nie zadzwonił
w sprawie psiaka... Szukamy nowego domu i nowych, kochających ludzi! Chcecie wiedzieć więcej? Jak zwykle klikamy na imię lub jedno ze zdjęć! Jeśli rozpoznajecie Grzywka/Pyzia lub rozważacie adopcję, dzwońcie: 691-799-579

 

 

 

 

 

 

 

 

GRZYWEK

 

 

 

 

 

 

 

MAJA I ZIUTEK JUŻ W NOWYCH DOMACH :))

 

 

Do nowych domów pojechała dwójka naszych podopiecznych! MAJA i ZIUTEK mają już swoich ludzi, ale reszta naszych wspaniałych psów i kotów wciąż czeka na swoją szansę od losu. Pamiętajcie o nich i odwiedzajcie działy adopcyjne na naszej stronie. Zajrzyjcie także do Mai
i Ziuteczka. Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie :)

 

 

 

 

 

 

MAJA                                                                     ZIUTEK

 

 

 

 

 

 

 

FADO CZEKA NA NOWY, KOCHAJĄCY DOM!!!

 

 

FADO to uroczy, 10-cio miesięczny psiak, dla którego pilnie szukamy nowego, kochającego domu. W sprawie Fado napisała do nas aktualna opiekunka psa. Okazało się, że z powodu choroby dzieci, Pani zmuszona jest szukać dla niego domu. Chcemy pomóc w tych poszukiwaniach, dlatego zamieszczamy ogłoszenie adopcyjne na naszej stronie. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

 

 

FADO

 

 

 

 

 

 

 

TOFFI POZDRAWIA Z NOWEGO DOMU :)

 

 

TOFFI to sunia zabrana z ulicy Limanowskiego w stanie skrajnego wyczerpania. Wyglądała dramatycznie. Na szczęście trafiliśmy z suczką do wspaniałej Pani Doktor Anny Mrozek. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie kliknijcie na imię lub jedno ze zdjęć :)

 

 

 

 

 

 

TOFFI

 

 

 

 

 

 

 

ZOMBIK I POMPEK - DWA WSPANIAŁE PSY PORZUCONE NA DZIAŁKACH
W SKIERNIEWICACH!!! DO BARDZO PILNEJ ADOPCJI!!! PROSIMY O POMOC!!!

 

 

ZOMBIK i POMPEK to świetne psiaki. Zostały porzucone na terenie ogródków działkowych
w Skierniewicach. Mieszkały tam od lat, ale komuś zaczęło to przeszkadzać i psy maja zostać usunięte z ogrodu. Bardzo prosimy o dom lub domy dla nich. Koniecznie przeczytajcie historię psiaków. Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć. POMÓŻCIE NAM ZNALEŹĆ DLA NICH DOM!!!

 

 

 

 

 

 

ZOMBIK                                                                        POMPEK

 

 

 

 

 

 

 

 

PORUSZAJĄCA HISTORIA FRANCY I PIĘKNE PODZIĘKOWANIA DLA NASZEJ FUNDACJI!

 

 

Poznajcie FRANCĘ - uroczą biało-czarną kotkę i jej historię. Jak zwykle wystarczy  kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć! Niesamowity mail z podziękowaniem od Pani Ewy naprawdę przywraca wiarę
w ludzi :) Koniecznie przeczytajcie :)

 

 

 

 

 

 

FRANCA

 

 

 

 

 

 

 

ROZKOSZNE MALUCHY SZUKAJĄ DOMÓW!

 

 

Mamy w Fundacji nowych, kolejnych już, podopiecznych. To trójka prześlicznych KOCIAKÓW wraz
z mamą i uroczy, psi dzieciak - WACUŚ. Szukamy dla nich kochających domów. Jeśli chcecie dowiedzieć się o maluchach czegoś więcej, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

KOCIAKI                                                           WACUŚ

 

 

 

 

 

 

CZARUŚ POZDRAWIA Z NOWEGO DOMU :))

 

 

CZARUŚ zanim stał się Czarusiem, miał na imię Diego i został porzucony przez swojego opiekuna lub opiekunów... Jeśli jesteście ciekawi jak stał się Czarusiem kliknijcie na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

CZARUŚ

 

 

 

 

 

 

SŁODKI ZIUTEK SZUKA DOMU!

 

 

Ten słodki szkrab, którego nazwaliśmy ZIUTKIEM, został porzucony na terenie działek
w Aleksandrowie Łódzkim! Gdyby nie Pani, która go znalazła i postanowiła się nim zaopiekować, pewnie umarłby z głodu... Więcej o Ziutku dowiecie się klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

 

ZIUTEK

 

 

 

 

 

 

CHUDZIEŃKA ZOSTAŁA ADOPTOWANA :)

 

 

O CHUDZIEŃKIEJ do tej pory w ogóle nie pisaliśmy, ponieważ suczka trafiła do nas w stanie skrajnego wycieńczenia i ze złamaną łapką. Uznaliśmy, że na adopcję jest zbyt wcześnie, jednak Pani, która zobaczyła Chudzieńką, od razu zdecydowała się wziąć mała do siebie. Więcej informacji znajdziecie klikając na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

     

 

 

 

CHUDZIEŃKA

 

 

 

 

 

 

SZNAUCEREK KAJTUŚ PO RAZ KOLEJNY STRACIŁ DOM!!! SZUKAMY ODPOWIEDZIALNYCH OPIEKUNÓW

 

 

O tym, że KAJTUŚ znalazł dom i nowych opiekunów pisaliśmy jakiś czas temu. Niestety, okazało się, że po kilku tygodniach Pani, która adoptowała Kajtka zadzwoniła z informacją, że jednak nie może psa zatrzymać. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej wystarczy jak zwykle kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

 

KAJTUŚ

 

 

 

 

 

 

JADZIA - MALUTKA ZABŁĄKANA SUNIA SZUKA DOMU!

 

 

 

Ta malutka sunia przybłąkała się do Pana, który poprosił nas o pomoc w znalezieniu dla niej domu. JADZIA jest bezpieczna, ale bardzo zależy nam, żeby znalazła kochających ludzi i dom na zawsze. Jeśli chcecie poznać Jadzię wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć. 

 

 

 

 

 

 

JADZIA

 

 

 

 

 

 

MAJA - CUDOWNA SUCZKA W TYPIE OWCZARKA NIEMIECKIEGO SZUKA DOMU!

 

 

 

MAJA to sunia, która przyjechała do nas z Nowego Miasta nad Pilicą. Jest ufna i bardzo łagodna. Szukamy dla niej kochającego domu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Mai, wystarczy kliknąć na imię lub jedno ze zdjęć.

 

 

 

 

MAJA

 

 

 

 

 

CZWÓRKA NASZYCH PODOPIECZNYCH POJECHAŁA DO NOWYCH DOMÓW!

 

 

Miniony weekend śmiało możemy nazwać jednym z najszczęśliwszych w tym roku :) Do nowych domów pojechała aż czwórka naszych podopiecznych! SISI i SARA, tak jak sobie wymarzyliśmy, zostały adoptowane razem :) Do domu pojechała nasza cudowna, niedawna  uciekinierka, KROPKA. Adoptowana została także maleńka DUSZKA. Sunia jest po ostatnim  szczepieniu i lada moment będzie już we własnym domu! Wspaniały weekend, prawda? Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

SISI i SARA                                    KROPKA                                      DUSZKA 

 

 

 

 

 

 

 

MIŁEK JUŻ W NOWYM DOMU :)

 

 

Nie dalej jak wczoraj pisałam o trzech kocich podrostkach mieszkających u naszej Ani. Teraz zostały już tylko dwie czarne koteczki, bo MIŁEK rozrabiaka pojechał do nowego domu :) Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

MIŁEK

 

 

 

 

 

 

SZUKAMY DOMU DLA KOCIEGO RODZEŃSTWA! ICH UKOCHANA OPIEKUNKA JEST UMIERAJĄCA!

 

 

Szanowni Państwo, sprawa dotycząca adopcji tych dwóch kotów jest bardzo pilna i jednocześnie niezwykle delikatna. Ich ukochana opiekunka jest umierająca a osoba, która zajmuje się chorą i, w chwili obecnej, także dwójką Jej kotów, poprosiła nas o pomoc w znalezieniu dla nich kochającego domu.

"Koty do wzięcia - ich ukochana pani jest umierająca, a że jest osobą samotną, to nie ma się kto nimi zaopiekować. To jest czteroletnie rodzeństwo, kocur i kotka, zdrowe, wysterylizowane, szczepione i bardzo zadbane, nie wychodzące na dwór. Muszą być razem, zwłaszcza w nowym otoczeniu. Podaję kontakt do osoby, która się opiekuje tą chorą i jej kotami.

Maria Jaśkiewicz 
tel. domowy 42/684-24-25
kom. 508-127-031
mail:
mariajaskiewicz@op.pl

 

 

 

 

 

KOCIE RODZEŃSTWO

 

 

 

 

 

 

CUDNE KOCIAKI CZEKAJĄ NA KOCHAJĄCYCH OPIEKUNÓW!

 

 

Naszej kochanej i dzielnej wolontariuszce Ani znów zmiękło serce i do swojego małego mieszkanka zabrała trzy kocie sieroty, które niespodziewanie stały się bezdomne! MELA, MILA i MIŁEK czekają na kochających i odpowiedzialnych opiekunów. Jeśli zastanawiacie się nad adopcją, albo po prostu chcecie dowiedzieć się więcej o kociakach, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

MELA i MILA                                                                 MIŁEK

 

 

 

 

 

DUSZEŃKA JEST GOTOWA DO ADOPCJI! SZUKAMY NAJLEPSZEGO DOMU POD SŁOŃCEM :)

 

 

DUSZKA to jeszcze psie niemowlę. Została znaleziona w lesie, przy dziesięciostopniowym mrozie. Jest już w pełni samodzielna, odrobaczona, zaszczepiona, więc gotowa do adopcji :) Osoby chcące adoptować Dusię prosimy o kontakt: 783-705-010! Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej
o suni, poznać jej historią, wystarczy kliknąć na jedno ze zdjęć lub imię.

 

 

 

 

DUSZKA

 

 

 

 

 

 

URATOWANA ZUZIA CZEKA NA KOCHAJĄCEGO CZŁOWIEKA!

 

 

ZUZIA to urocza, delikatna koteczka uratowana przez naszą wolontariuszkę Anię. Kotka nie miała łatwego życia - samotna, chora, głodna, mieszkająca na ulicy lub w pustostanach... Na szczęście los postawiła na jej drodze Anię, dzięki której Zuzia zaczęła zupełnie nowe życie. Jeśli chcecie lepiej poznać kicię, zobaczyć więcej zdjęć lub zastanawiacie się nad adopcją, kliknijcie na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

ZUZIA

 

 

 

 

 

 

SŁODKI CUKIERECZEK CZEKA NA KOCHAJĄCY DOM!

 

 

CUKIERECZEK to psiak odebrany nieodpowiedzialnym właścicielom po interwencji
w Skierniewicach. Aktualnie mieszka w prywatnym hotelu dla psów w Michałówku. Szukamy dla niego opiekuna, który otoczy Cukiereczka miłością. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy, jak zwykle kliknąć na jedno ze zdjęć lub imię.

 

 

 

 

CUKIERECZEK

 

 

 

 

 

 

 

NASI PODOPIECZNI W NOWYCH DOMACH!

 

Cudne, po prostu cudne wieści :) W miniony weekend czwórka naszych podopiecznych pojechała do swoich domów. OWCZUNIA, MANIA i FRANIA, AGATKA i nasza przekochana, zwisłoucha KOKCIA  mają już swoich ludzi. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy, jak zwykle kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

   

 

 

AGATKA                                      OWCZUNIA                                      KOKCIA  

 

 

 

 

 

 

MANIA i FRANIA

 

 

 

 

 

 

GLINKA - UROCZA SUCZKA PILNIE SZUKA DOMU!

 

GLINKA to urocza suczka, która została znaleziona z przestrzeloną łapka. Mieszka w awaryjnym domu tymczasowym, ale szukamy dla niej stałego miejsca i kochającego człowieka. Jeśli chcecie lepiej poznać Glinkę i obejrzeć więcej zdjęć suczki, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

 

GLINKA

 

 

 

 

 

DO PILNEJ ADOPCJI!!! PO 8 MIESIĄCACH AGATKA TRACI DOM!

 

Z uwagi na bardzo trudną sytuację rodzinną AGATKA, adoptowana z naszej fundacji w sierpniu zeszłego roku, musi opuścić dom, w którym aktualnie mieszka. Bardzo potrzebujemy Waszej pomocy w szukaniu domu dla małej. Agatka to młoda, 8 miesięczna suczka, zadbana, zdrowa
i przyzwyczajona do mieszkania w domu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

AGATKA

 

 

 

 

 

 

PUDELKA ZOSTAŁA SAMA PO ŚMIERCI OPIEKUNA! SZUKAMY KOCHAJĄCEGO DOMU!

 

PUDELKA to urocza suczka, która po śmierci opiekuna została sama. Pilnie szukamy dla niej domu. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

PUDELKA 

 

 

 

 

 

 

AŻ TRÓJKA NASZYCH PODOPIECZNYCH POJECHAŁA DO NOWYCH DOMÓW :)

 

Miniony weekend naprawdę możemy nazwać szczęśliwym :) Do nowych domów pojechali: BLANKA, RONI i KĘDZIOREK. Szczególnie cieszy nas adopcja Roniego i Kędziorka. Wcześniej te wspaniałe psiaki nie miały szczęścia i wracały do nas raz za razem... Teraz mamy nadzieję, że domy, do których obaj pojechali to już TE domy, domy NA ZAWSZE, po prostu WYMARZONE DOMY! Chcecie dowiedzieć się więcej? Nic prostszego :) Wystarczy, jak zwykle, kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

BLANKA                                     KĘDZIOREK                                        RONI

 

 

 

 

 

 

DŻEKI śliczny, młody psiak porzucony w Parku Staromiejskim szuka domu!

 

DŻEKI to pełen energii, młody piesek, który został porzucony w Parku Staromiejskim. Mimo wielu ogłoszeń, nikt się po niego nie zgłosił! Szukamy więc dla Dżekiego wspaniałego domu. Chcecie dowiedzieć się więcej? Jak zwykle wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

DŻEKI

 

 

 

 

 

SISI i SARA - dwie przyjaciółki czekają na kochający dom!

 

 

Te dwie śliczne dziewczynki - SISI i SARA, które są naszymi nowymi podopiecznymi, szukają kochającego domu. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o suczkach wystarczy jak zwykle kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

 

SISI i SARA

 

 

 

 

 

 

RONI PO RAZ KOLEJNY STRACIŁ DOM!!!

 

Niedawno pisaliśmy o naszym byłym podopiecznym RONIM, który po kilku latach stracił swój dom
i ukochaną opiekunką i znów zamieszkał z nami w fundacji... Psiak był zdezorientowany i smutny
a my pełni obaw czy będzie umiał zaufać jeszcze kiedyś człowiekowi. Ku naszej radości bardzo szybko znaleźli się ludzie, którzy chcieli podarować Roniemu dom.  Niestety zachowali się nieodpowiedzialnie i podjęli decyzje o adopcji zbyt pochopnie... I tak Roni po raz kolejny stracił dom. Brakuje nam słów by to w jakikolwiek sposób komentować, apelujemy jednak do osób, którym przemknęła przez głowę myśl o wzięciu Roniego. Prosimy o świadomą
i odpowiedzialną decyzję, taką, która nie skrzywdzi tego wspaniałego psa. Roni to nie zabawka, tylko żywe stworzenie, które czuje i potrafi cierpieć. Więcej o Ronim po kliknięciu na imię lub zdjęcie.

 

 

     

 

 

RONI

 

 

 

 

 

 

NASZ ŚLICZNY "LATAJĄCY" ŁATECZEK WYFRUNĄŁ DO NOWEGO DOMU :)

 

Cudowny filigranowy ŁATECZEK pojechał niedawno do nowego domu. Mocno trzymamy za niego kciuki i mamy nadzieję, że wkrótce pokażemy Wam nowe zdjęcia Łatka. Jeśli chcecie poznać historia tego ślicznego psiaczka, wystarczy kliknąć na imię lub zdjęcie.

 

 

 

 

ŁATUNIO

 

 

 

 

 

 

KARMELOWY BARDZO PILNIE SZUKA DOMU!

 

Informacja o KARMELOWYM trafiła kilka dni temu do naszej fundacyjnej poczty mailowej. Pies błąkał się w Zgierzu. Tymczasowo przebywa pod opieką Pani, która go znalazła. Niestety nie będzie mógł zostać tam na długo. Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu dla Karmelowego nowego domu. Więcej informacji po kliknięciu na zdjęcie lub imię.

 

 

KARMELOWY

 

 

SZNAUCEREK PILNIE POTRZEBUJE DOMU!

Ten śliczny sznaucerek pilnie potrzebuje domu. Jego dotychczasowa opiekunka wyjeżdża za granicę i niestety dla psiaka zabrakło miejsca w nowym "zagranicznym" życiu... Szkoda, bo do tej pory pies był wiernym przyjacielem. Piesek jest kontaktowy, domowy i nieduży, więc idealny nawet do małego mieszkanka. Prosimy o pomoc w znalezieniu dla niego kochającego i odpowiedzialnego domu. Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny: 783-705-010, 669-705-010 i 691-663-963

 

 

 

NASZE NOWE PODOPIECZNE CZEKAJĄ NA KOCHAJĄCE DOMY!

Zima jak zwykle zbiera smutne żniwa... To, poza okresem wakacyjno-urlopowym, czas kiedy ludzie nagminnie porzucają swoje zwierzęta. Dla nas to czas intensywnej pracy i zmartwień czy wszystkim zdołamy pomóc... Bardzo liczymy na Waszą pomoc w szukaniu nowych domów dla naszych zwierzaków. Od kilku dni mieszkają z nami cztery nowe suczki. Jeśli chcecie dowiedzieć się o nich czegoś więcej lub zobaczyć zdjęcia, klikajcie na wybrane zdjęcie lub imię.

 

   

BLANKA                            MANIA i FRANIA                                   RYFKA

 

 

PUZEL CZYLI NASZ DAWNY MALUTEK POZDRAWIA Z KOCHAJĄCEGO DOMKU :))

Minął już rok od dnia wyjazdu Puzla/Malutka do nowego domu, ale niedawno dostaliśmy nowe zdjęcia i od razu je pokazujemy, żeby pokazać Wam jakie cudowne są psiaki po przejściach, jeśli ktoś je pokocha i da im drugą szansę! Zobaczcie naszego dawnego Malutka, jaki jest rozkoszny :) Jak zawsze wystarczy kliknąć na zdjęcie lub imię.

 

PUZEL

 

 

POSZUKUJEMY CHĘTNYCH DO DYSTRYBUCJI ULOTEK I PLAKATÓW!

W związku z trwającą akcją 1% szukamy osób, które pomogłyby nam w dystrybucji fundacyjnych ulotek i plakatów. Ulotki i plakaty przesyłamy na nasz koszt pod wskazany adres. Wszystkich, którzy w ten sposób chcieliby pomóc naszym podopiecznym, prosimy o kontakt telefoniczny:
783-705-010, 669-705-010, 691-663-963 lub mailowy: fundacja.azyl@interia.pl

 

 

 

Najpiękniejsza wiadomość w Nowym Roku - DIANKA, nasza wspaniała i kochana Dianka została adoptowana :)

Najlepszą i najpiękniejszą wiadomość postanowiłam zostawić na koniec :) DIANKA, dla której bardzo długo szukaliśmy kochającego domu, została adoptowana. Musze przyznać, że kiedy się o tym dowiedziałam popłakałam się ze szczęścia i ze wzruszenia. To było chyba przeznaczenie, że Dianka czekała na swoich Opiekunów tak długo. Koniecznie poczytajcie! Jak zwykle wystarczy kliknąć na zdjęcie lub imię :) 

 

DIANKA

 

 

HASIEK pozdrawia z nowego domu a HIPSTER przesyła buziaki prosto z Włoch :)

 

Na szczęście Nowy Rok przyniósł także wiele radości. HASIEK, o którym pisaliśmy wcześniej znalazł kochający dom a nasz dawny podopieczny Rudasek, który w nowym domu nosi imię HIPSTER spędził ze swoją ludzką Rodzinką wspaniałe wakacje we Włoszech. Dostaliśmy zdjęcia, którymi chcemy się z Wami podzielić. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy, jak zwykle, kliknąć na zdjęcie lub imię.

 

 

HASIEK                                                                     HIPSTER

 

 

 

BĄBELEK wrócił do Azylu!

Zaczął się Nowy Rok i niestety zaczął się dla nas niezbyt radośnie. Wrócił do nas, nasz podopieczny, Bąbel. Mieliśmy nadzieję, że tym razem się udało i ten cudowny psiak  znalazł swoich ludzi i swoje miejsce na ziemi. Po raz kolejny okazało się, że Bąbelek został adoptowany przez osoby nieodpowiedzialne. Znów szukamy domu, mając nadzieję, że tym razem na zawsze. Jeśli chcecie poznać historię Bąbla i jego samego, wystarczy kliknąć na zdjęcie lub imię.

 

BĄBELEK

 

 

 

2012 rok