JAGODA WRÓCIŁA DO DOMU :)

Jagoda mieszkała z nami już 3 miesiące aż pewnego dnia otrzymaliśmy informacje, że ktoś poszukuje zaginionej suczki bardzo podobnej do naszej Jagódki. Jakież było nasze zdziwienie kiedy okazało się, że to właśnie o nią chodziło. Państwo przez cały ten czas jej szukali i kiedy niemal stracili nadzieję na powrót suczki, trafili przypadkowo na nasze ogłoszenie. I tak Jagoda wróciła do domu a my cieszymy się z takiego zakończenia tej historii :)

JAGODA została znaleziona na rogu
ul. Rzgowskiej w Łodzi. Była bardzo zadbana
i przyjacielska, więc uznaliśmy, że na pewno ktoś będzie jej szukał. Niestety okazało się, ze mimo wielu ogłoszeń (także na stronie schroniska), nie zgłosił się opiekun suczki, dlatego zdecydowaliśmy, że najlepiej będzie znaleźć dla Jagody nowy dom.

Jest spokojna i zrównoważona, bardzo lubi dzieci, więc dla osoby, która zdecyduje się na adopcję, będzie prawdziwą radością :)

HISTORIA JAGODY

W sprawie Jagody otrzymaliśmy telefon od Pana, który poprosił o pomoc w znalezieniu domu dla znalezionej suczki. Jak się okazało, sunia przyszła do domu za jednym dzieci. Niestety nie może zostać na stałe, gdyż pozostała dwójka dzieci ma bardzo silną alergię na psią sierść. Ten telefon bardzo nas ucieszył, bo rodzice postanowili nauczyć dzieci właściwej postawy społecznej i tego, jak szukać dla bezdomnego psa pomocy.