Dla tych, którzy chcieliby się przekonać, jak bardzo jesteśmy w naszej działalności aktywni przesyłamy zdjecia naszych kolejnych podopiecznych. Tym razem to para pięknych gołębi grzywaczy. Sa dużo wieksze od normalnych gołębi. W chwili kiedy je znaleźliśmy wyglądały na duże i dorosłe a okazało się, ze to jeszcze ptasie dzieciaki. Nie wiemy skąd wzieły sie na ruchliwej trasie. Ale gdybyśmy pomyśleli, że pewnie odlecą, jak podjedziemy bliżej, to już by ich nie było: stały na jezdni, jak zaklęte i nawet nie drgnęły na widok zblizającego sie samochodu. W ostatniej chwili udało się nam wyhamować.
Zastanawialiśmy się, co z nimi zrobić, bo zostawic ich tam nie można było. Z pewnością zostałyby przejechane. Zabraliśmy je zaem do nas. Jadły, rosły, wzmacniały się.
Dziś postanowiliśmy je wypuścić. Ale niestety, tylko jeden postanowił nas opuścić i od razu wzbił się w powietrze. Drugi, najwyraźniej słabszy, doleciał do najbliższego drzewa i ani myślał odlecieć. Zostanie z nami zatem jeszcze jakiś czas, aż nabierze sił. A wtedy spróbujemy ponownie.
Na miejsce takich interwencji możemy dojechać dzięki darowiznom: mamy z czego zapłacić za paliwo, leczenie. Prosimy wszystkich sympatyków naszych działań o wsparcie. 
DOT PAY, PAY PAL: https://fundacjaazyl.eu/pomoc.html
nr konta 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
Fundacja Azyl, ul. Kościuszki 1, 90-418 ŁÓDŹ

Możecie Państwo wspierać nasze działania przekazując 1% swojego podatku za 2013 rok. Nasz KRS 0000303812

Kategorie: Aktualności