LUTKA to malusieńka suczka, która została znaleziona na ulicy. Biegała samotnie, szukając czegoś do jedzenia. I chyba tylko cud sprawił, że nic jej nie przejechało.Sunia była bardzo głodna i chudziutka. Jak do nas trafila to łapczywie jadła wszystko 
i w każdej ilości. Teraz już troszkę mniej łapczywie reaguje na jedzenie i przybrała nieco na wadze.Jest wspaniałą, spokojna sunieczką, która świetnie będzie się nadawała do niedużego mieszkania. Jest odrobaczona i zaszczepiona.Lucia czeka na dobry i kochający dom.Lutka podrosła, ale nic nie straciła ze swojego szczenięcego uroku. Nadal jest pełna energii, radosna i chętna do zabawy. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, potrzebuje dużo czułości i jest bardzo komunikatywna. Po nieudanej adopcji znów jest u nas i bardzo chcemy, żeby tym razem jej opiekunowie byli odpowiedzialni i kochali sunię tak, jak na to zasługuje. 
Po jakimś czasie Lutka została adoptowana, ale niestety jej nowi opiekunowie okazali się bardzo nieodpowiedzialni. Pozwolili by sunia wymknęła się z domu bez nadzoru. Mała przez blisko tydzień błąkała się po ulicach Łodzi a jej “opiekunowie” nawet nas nie zawiadomili. Na szczęście Lutka wciąż miała fundacyjny identyfikator, dzięki, któremu wróciła do nas. I znów zaczęliśmy szukać dla Luci najwspanialszego domu na świecie.I w końcu, po wielu miesiącach nasza kochana, mała i słodka Lutka znalazła wymarzony dom i kochającego człowieka. Pani Monika, która adoptowała suczkę napisała do nas: Bardzo ją kocham i nikomu jej nie oddam”. Na takie słowa czekaliśmy bardzo długo, ale było warto 🙂 LUTKA MA DOM!!!