Dzięki Państwa pomocy słodki Bezik jest już wyleczony! Bardzo dziękujemy wszystkim za wpłaty, które pomogły nam uratować Bezika. Pieska, który trafił do nas z odmrożonymi łapkami, nużeńcem i wielką raną na szyi. Później okazało się, że ma parwowirozę, chorobę, która niestety jest bardzo poważna a rokowania mogą być bardzo różne. W lecznicy, w której przebywał na leczeniu okazało się, że ma też chorobę uszu. Czy taki maluch zasłużył sobie na to wszystko? Zdecydowanie nie! Na szczęście trafił w swoim życiu na ludzi, którym jego los nie był obojętny. Dzięki Państwa pomocy mogliśmy od razu zacząć intensywne leczenie i Bezik jest już zdrowy. Wymaga oczywiście jeszcze pielęgnacji, delikatnego jedzenia ale mamy nadzieję, że najgorsze juz za nim.
Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc w uratowaniu Bezika. W załączeniu prezentujemy fakturę za całościowe leczenie Bezika i listę wpłat na walkę o jego życie:
Olga R Łódź 50,00
Michał Z Łódź 44,00