W naszych działaniach na rzecz zwierząt najbardziej potrzebujących nie można pominąć tych, którzy nas w tej działalności wspierają. Czasem są to prywatne osoby, czasem grupa osób, które razem pracują a bardzo często są to najmłodsi – dzieci ze szkół i przedszkoli, które do pomagania potrzebującycm zachęcają wspaniali nauczyciele a wspierają rodzice. Tak było również w przypadku historii, o której chcielibyśmy Wam napisać.
Jak to często się w życiu zdarza, bieda zwierząt wynika z biedy ludzi – ich opiekunów. I wtedy staramy się pomagać nie tylko zwierzętom ale też ich opiekunom. Dzięki niestrudzonej w pomaganiu wolontariuszce, pani Halince, dotarliśmy do starszej pani żyjącej w naprawdę trudnych warunkach. W jakich, widać na zdjęciu.
Jej psiaczek dostał ciepłą, solidną budę a jego właścicielka produkty żywnościowe ( cukier, herbatę, olej, kaszę, ryż itp) oraz kurtkę , kołdrę, koc. Pewnie nie zmieni to ich życia w sposób rewolucyjny ale psu da ciepłe schronienie a biednej, starszej kobiecie trochę otuchy, że jej los jednak kogoś interesuje.Buda widoczna na zdjęciu została nam podarowana przez dzieci z Przedszkola Miejskiego na ul. Sierakowskiego w Łodzi. 
Wasza pomoc ma moc! A razem możemy zrobić więcej!

Jeśli chcecie wesprzeć nas w pomaganiu, wpłaćcie najmniejszy nawet datek na konto Fundacji AZYL:
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
lub przekażcie nam swój 1%
KRS: 0000303812

Kategorie: Aktualności