Niedawno zostaliśmy poproszeni o pomoc w trakcie interwencji przez Fundacje Kocia Mama.
Zgłoszenie dotyczyło posesji, na której przebywało kilka psiaków, które rozmnażały się bez jakiejkolwiek kontroli. I choć fizycznie psiaki nie wyglądały źle i były dobrze odżywione, to jednak bardzo pilnie należało psiaki odłowić i wysterylizować, żeby nie przybyło ich jeszcze więcej.
Interwencja nie była łatwa, ponieważ delikatnie mówiąc na posesji nie było specjalnie “posprzątane”, więc psiaki miały wiele kryjówek, w których mogły bez problemu się przed nami ukryć. Ale przecież nie takim “cwaniakom” dawaliśmy radę! Jak wyglądało odłapywanie psiaków, najlepiej widać na zdjęciach. Łatwo nie było…
Ale udało się odłowić wszystkie psiaki i zawieźć je na sterylizację, aby już więcej się nie mnożyły. Szczeniaki, które już zdążyły się urodzić zabraliśmy do naszej fundacji i teraz czekają na nowe domy.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691799579

Można nas też wesprzeć w opiece nad psiakami:
wpłacając dowolną wpłatę na koto fundacji:
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 z dopiskiem
“szczeniaki z interwencji”