Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

CZACHOR to nieduży piesek, który trafił do nas pewnej nocy. Otrzymaliśmy zgłoszenie
o błąkającym się psiaku i informacje, że żadna inna organizacja nie chciała pomóc.

Piesek wyglądał na zadbanego, mieliśmy więc nadzieję, że tylko się komuś zgubił. Ale niestety nikt się po niego nie zgłosił. Albo właściciel nie potrafił go odnaleźć, albo może zmarła jakaś starsza osoba a rodzina w ten sposób pozbyła się niechcianego lokatora. Tego się już nie dowiemy.

Szukamy dla niego nowego, dobrego domu.

Najchętniej u starszych osób.

Kategorie: Pożegnania