Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

Hebanek to niewielki psiak, który trafił do nas, jako szczeniak.

Dość szybko udało się znaleźć dla niego dom. Normalni ludzie w średnim wieku. Wydawało się, że to idealny domek dla niego, że Hebanek ma już zapewnioną spokojną przyszłość. Jednak po dwóch latach piesek wrócił do fundacji. Szkoda, że nie wszyscy zastanawiają się, co taka historia znaczy dla psa.

Hebanek ma taką poczciwą minkę. Czarne smutne oczy wypatrują własnego człowieka…

Psiak jest spokojny, w pierwszej chwili zdystansowany. Będzie świetnym stróżem, mimo niewielkiego wzrostu. Doskonale czuje się na podwórku, lubi biegać, jest bardzo czujny.

Kategorie: Pożegnania