Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

STARY, zwany również Flapem, to wiekowy piesek, który trafił do nas wraz z drugim psem po tym, jak jego pan umarł a pani, leżąca, wymagająca opieki osoba nie mogła się nim zajmować.

Sąsiedzi zadzwonili wówczas do schroniska 
i usłyszeli, że psów nie przyjmą bo i tak będą albo uśpione, albo zagryzione. Zadzwonili więc do nas.

Dla młodszego psa udało się nam znaleźć nowy dom, Stary został u nas. Był u nas dobrych parę lat, choć w chwili, kiedy do nas trafił wydawało się, że jest tak stary, że długo u nas nie pobędzie.

Chłopak jednak “zaparł się”. Ma niesamowity apetyt a do miski nie da się zbliżyć nawet młodszym i sprawniejszym psom. Czasem nóżki nie chciały mu “działać”, musiał więc przyjmować leki, które poprawiały jego sprawność.

Flap odszedł w 2012 roku.

Kategorie: Pożegnania