Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

KUBUŚ to piesek, który został bardzo skrzywdzony przez ludzi.

Mimo, iż trafił do nas, jako bardzo młody psiak musiał już doznać wiele krzywdy ze strony człowieka, bo panicznie bał się wszystkiego. Później, stopniowo udawało nam się przekonać go, że nie każdy kontakt
z człowiekiem musi być przykry, jednak nadal pozostał bardzo ostrożny i nieco nieufny. Prawdopodobnie jego nerwowość wyczuwały również inne psiaki, które niestety też próbowały go atakować, więc musieliśmy na niego stale uważać.

Zaprzyjaźnił się jedynie z Lolkiem, który podobnie jak on jest nieufny w stosunku do ludzi. Lolek najwyraźniej podziwia Kubusia, bo naśladuje go we wszystkim. Taki śmieszny, trochę pechowy duet.

Kubuś prawdopodobnie nie znajdzie już domu, dlatego wirtualna adopcja jest dla niego szansą na pozostanie u nas.

Kategorie: Pożegnania