Tego pieska nie ma już z nami od lat. Kiedy latem 2019 zmienialiśmy stronę na nową wiele osób pytało nas: po co Wam te stare zdjęcia? Przecież te psy od lat nie żyją, po co zamieszczać je na stronie?Dla nas sprawa jest oczywista. Chociaż codziennie zajmujemy się nowymi zwierzętami, pamiętamy też o tych, które już odeszły. Które były z nami, dały nam swoje zaufanie i radość. Którym my daliśmy dom. Niektóre były z nami wiele lat i u nas zmarły. Były członkami naszej rodziny. Dlatego postanowiliśmy zachować ich wpisy, zdjęcia z z czasów, kiedy szukaliśmy im domów. Bo one nigdy nie znikną z naszego serca. Dlaczego mają zniknąć z internetu wraz z przeniesieniem strony?

Oleś to jeden z naszych najstarszych podopiecznych i tych, które są u nas nadłużej, już ponad 10 lat. Pewnego dnia ktoś zadzwonił do nas zgłaszając nam błąkającego się psa. Dodatkowo okazało się, że pies jest po wypadku. Niestety po tym urazie pozostał mu ślad do dziś i Oleś mocno utyka na jedna z przednich łap. Widać, że poruszanie się sprawia mu dużą trudność. Do tego od dawna ma problemy z uszami – nawracające stany zapalne. Jak tylko po serii antybiotyków, leków podawanych do uszu, codzienniennym czyszczeniu wydaje sie, że wreszcie wyzdrowiał i jego uszy wreszcie są ok., to okazuje się, że stan zapalny wraca. Ale Oleś mimo tego jest bardzo pogodnym psiakiem. Zupełnie nie interesują go awantury z innymi psami, jest najłagodniejszym psem pod słońcem

Kategorie: Pożegnania