Toluś jest poszukiwany od wiosny 2019. Czy ktoś kojarzy pieska?
Poszukujemy pieska imieniem Toluś, który został prawdopodobnie przekazany przez ostatniego opiekuna jakiejś osobie w parku w okolicach dzielnicy Dąbrowa w Łodzi. Niestety, nie wiemy dokładnie kiedy mogło nastąpić przekazanie – domyślamy się, że zimą bądź wczesną wiosną tego roku.
Kontakt z byłym opiekunem jest niemożliwy, gdyż zmienił miejsce zamieszkania i numer telefonu.

Toluś jest psem ok. 4-letnim, średniej wielkości, spokojnym, zrównoważonym, przyjaźnie nastawionym do ludzi, akceptującym dzieci i inne psy. Jest nieco ostrożny w kontakcie z nowym otoczeniem. 
Znakiem rozpoznawczym jest niewielka blizna pod lewym okiem (widoczna na każdym zdjęciu).

Nie jesteśmy pewni co tak naprawdę stało się z Tolusiem. Wierzymy, że nie stała mu się żadna krzywda, a wersja o przekazaniu pieska w inne ręce jest prawdziwa. Dlatego też apelujemy do każdego, kto ewentualnie mógł widzieć moment przekazania bądź zna miejsce pobytu Tolusia. 
Być może zobaczy to ogłoszenie nowy opiekun – prosimy bardzo o kontakt! 
Zapewniamy, że jeśli okaże się, że Toluś jest w dobrych rękach, na pewno go nie odbierzemy. Chcemy tylko wiedzieć czy wszystko z nim w porządku. Ten piesek już zaznał trochę przykrości w swoim życiu, dlatego bardzo nam zależy, żeby już nikt go nigdy nie skrzywdził.
Pies jest zachipowany na Fundację AZYL w Łodzi. Nr chipu: 616093900 550700
https://www.olx.pl/…/tolus-zaginal-zima-badz-wczesna-wiosna…

Kategorie: Aktualności