Pabianka pozdrawia z nowego domu!

Przemiła, grzeczna, delikatna sunia do adopcji. Nieduża, śliczny biszkoptowy kolor. Zdrowa i piękna. Czeka tylko na dobry dom! Jej historia poniżej. Do nowego domu piesek trafi zaczipowany i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 691 79 95 79 lub 669 70 50 10. Piesek przebywa w Fundacji Azyl w Łodzi.

Historia Pabianki: Sunia biegała sama po ulicy, więc zwróciłam na nią uwagę. Dodatkowo miała bardzo zaawansowane zmiany na skórze. Sunia zawołana podeszła do mnie, ale jak próbowałam ją złapać, to jednak nie bardzo chciała “współpracować” i zaczęłą biec przed siebie. Gdyby nie przemili starsi państwo, którzy pozwolili mi ją zwabić na swoje podwórko i jeszcze dali pachnące jedzonko dla suni na zachęte, pewnie ganiałabym ją po całych Pabianicach. Na szczęscie się udało i sunia przyjechała do nas. Zaraz też pojechaliśmy z sunią do weterynarza, żeby rozpoczać leczenie jej skóry. Okazało sie też, że sunia ma czip, ale w bazie danych, do której jest wpisana nie chciano nam podać kontaktu do właścicieli. Telefon od pracownika bazy danych nic nie dał, ponieważ numer włąściciela byl już nieaktualny. Postanowiliśmy poprosić o pomoc Straż Miejską w Pabianicach. Ale mimo dwukrotnej wizyty strażników i ich rozmowy z właścicielem, nikt po sunię się nie zgłosił. Może i dobrze, bo sunia jest przemiła, delikatna, grzeczna i zasługuje na kogoś, kto będzie o nią dbał i komu będzie na niej zależało. Udało się nam też dość szybko uporać z problemami skóry – najprawdopodobniej było to zapalenie skóry wywołane pchłami, więc po zastosowaniu odpowiednich preparatów i leków sunia wygląda już, jak nowa. Teraz potrzebuje już tylko kochającego domu. Do nowego domu piesek trafi zaczipowany i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 691 79 95 79 lub 669 70 50 10. Piesek przebywa w Fundacji Azyl w Łodzi.