Skarpeta to kolejny senior. Całe życie spędził w Azylu. Dlaczego? Czy był za duży? Wraz z rodzeństwem został porzucony w parku, w kartonie. Miał wtedy około 6 tygodni! Dla czterech z nich udało się dość szybko znaleźć nowe domy. Ostatni do domu poszedł brat Skarpety, Gumowy. To on za młodu:

A to nasz Skarpeta:

Dziś Skarpeta jest już w podeszłym wieku, choć nadal jest „strasznym przymiluchem” – to określenie Piotra 🙂 Psiak ma już bielmo na oku, ale ma też problemy z kręgosłupem, które skutkują również problemami z chodzeniem.  Nie szukamy już dla niego nowego domu – zostanie z nami.

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl

Kategorie: Pożegnania