NELEK, nikomu nie wypominając wieku, ma już około stu lat. To psiak, który został znaleziony w krzakach na poboczu drogi. Pies był strasznie chudy, praktycznie zagłodzony, a obok stała torba z karmą. Mało prawdopodobne, by zostawił ją tam jego “troskliwy” właściciel. Raczej ktoś, kto w ten sposób próbował mu pomóc. Szkoda tylko, że również zostawił go w tych krzakach na pastwę losu.

Znalazł sie jednak ktoś, kto zawiadomił nas o Nelku i wkrótce jego stan zaczął się poprawiać. Teraz Nelek wygląda, jak pączek i nie brakuje mu praktycznie niczego oprócz własnego domu. Chociaż kto chciałby takiego staruszka… Jest psiakiem bardzo pogodnym, niekonfliktowym, nieagresywnym. Możecie nas wesprzeć w opiece nad nim wpłacając darowiznę na podane niżej konto.

Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

Kategorie: Pożegnania