Miły, grzeczny, kontaktowy.

Do domu z ogrodem i porządnym ogrodzeniem , aby Szaki nie uciekł.
Jest po kastracji, zaszczepiony i zaczipowany.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010

Szaki jest przesympatycznym psem, który najlepiej czułby się w domu z ogrodem. Jedyną jego wada jest to, że lubi czasem wyskoczyć na mały spacer, dlatego posesja, na której zamieszka musi mieć porządne ogrodzenie. Poza tym, to wspaniały pies, który szybko zaaklimatyzuje się w nowym miejscu. Nie jest psem konfliktowym, ale szukamy dla niego domu bez innych zwierząt.

Każdy pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579

HISTORIA SZAKIEGO

SZAKI to piesek, który trafił do nas w Sylwestra. Początkowo myśleliśmy, że uciekł komuś, bo przestraszył się strzałów. Niestety, nikt go nie szukał.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000