Owczarek na krótkich nóżkach, Władziu to przesympatyczny psiak. Mądry, wpatrzony w człowieka, oczywiście nie od razu, ale wystarczy odrobina cierpliwości, aby Władziu otworzył się i pokochał.

Jest po kastracji, zaszczepiony i zaczipowany.
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010

HISTORIA WŁADZIA

3.09.2019

Władziu, choć przypuszczaliśmy, że będzie dzikuskiem, okazał się wpatrzonym w człowieka pieskiem, który już teraz, po zaledwie kilku dniach u nas, tak się cudnie cieszy do Piotrka. A przypomnijmy, że nie dawał się nikomu złapać na polach… Oczywiście nie jest młody, ale gdyby ktoś mądry,  wyrozumiały, dał mu szansę, nie pożałuje. Będzie mieć wyjątkowego psa. 

To zdjęcia pieska, który trafił do nas niedawno.
Jak widać na ostatnich zdjęciach leżał w szczerym polu. Skąd się tam wziął? Raczej sam nie uciekł, bo jest to piesek, który ledwo chodzi. Musimy sprawdzić, jaka jest tego przyczyna ale fakt jest taki, że raczej nie jest to typ włóczęgi i uciekiniera. Moim zdaniem został w to miejsce wywieziony i wyrzucony w szczerym polu. Był tam podobno ok. 2 tygodni. Ludzie z okolicy go dokarmiali ale jak tylko kogoś widział, to uciekał w pole.
Piotrowi udało się go bez problemu złapać, bo zasnął na tym polu, jak kamień i chyba nie słyszał, ze Piotr do niego podchodzi.
Bardzo miły spokojny pies. Jeszcze bardzo wylękniony. Na zdjęciach widać, jaki jest jeszcze cały przykulony.
Ale powoli zaczyna też merdać ogonem, jeszcze troche nieśmiało ale są już postępy.
Czy komuś zginął? Czy ktoś się go pozbył?
Może zmarł właściciel a “spadkobiercy” rozwiązali problem? Bo fizycznie pies nie wygląda źle – musiał mieć wcześniej dom. Piesek jest głuchy, ma około 12 lat, nie ma już prawie zębów. Nie umie chodzić na smyczy. Czy taki pies ma szansę na dom? Jak już wiecie my w ciuda wierzymy, więc będziemy szukać. A poza tym szukamy mu opiekuna wirtualnego!
Pies zostal znaleziony miedzy miejscowością Władysławowo a Lorenki.
To jest za Zgierzem a dokładnie za miejscowością, która nazywa się Biała.
Pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.