Niedawno pod naszą opiekę trafiły dwa malutkie ptaszki.

Niestety jeden z ptaszków umarł. Wydawało się, że z tej dwójki jest zdecydowanie silniejszy: bardzo aktywny, wpychał się, jako pierwszy do jedzenia, często deptał po swoim mniejszym braciszku i to własnie o tego mniejszego się martwiliśmy.

Niestety któregoś dnia właśnie ten większy, silniejszy i bardziej aktywny zasnął i więcej sie nie obudził.

Natomiast drugi maluch ma się świetnie! Wsuwa mieszankę żółtka, białego sera i kaszki kukurydzianej i rośnie, jak na drożdżach.

Próbuje też już nawet troszkę podfruwać!

Nasza fundacja działa na zasadach wolontariatu, nie zatrudniamy pracowników, a pomagać zwierzętom możemy wyłącznie dzięki Waszym darowiznom. Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812. Dziękujemy!