Gryzia została adoptowana! Poszła do jednego domku razem z Mośkiem. Pani miała adoptować Synka i Mamuśkę ale jak usłyszała , że te dwa sa trudne i raczej mało adopcyjne, to zdecydowała się na nie. Ogromnie się cieszymy, ze są tacy ludzie. Stwierdziła, ze nie musi ich od razu brac na ręce, nie będzie ich zmuszać do kontaktu, jak nie bedą chciały, a do dyspozycji mają osobny pokój. W domu mieszka jeszcze pan myszek.

Nie wierzyliśmy, że znajdą się chętni na Gryzię. Na poczatku była naprawdę trudna. Cięła tak, że nie dało się ręki włożyć do klatki. Została wysterylizowana i troszkę się uspokoiła ale aniołkiem to ona nie jest. 🙂 Trzymamy kciuki za nasze króliki w nowych domach!

Czarno – biała króliczka trafiła do nas z interwencji.

Sąsiedzi właścicieli zadzwonili do nas z prośbą o pomoc, ponieważ właściciele tej króliczki (byłą też sunia Kitka, która do nas trafiła razem z królikiem)wyjechali na urlop i zostawili zwierzęta bez opieki, jedzenie i wody.

Króliczka tak się bała i była ze strachu tak agresywna, ze nie dało sie włożyć ręki do klatki, zeby nie zostać pogryzionym.

Długo trwało, aż nam zaufała ale i tak trzeba zachowywać się przy niej bardzo spokojnie, żeby nie zostać pogryzionym.

Szukamy dla niej opiekuna wirtualnego, bo niestety chyba nie znajdzie się chętny na gryzącego królika. Poza nami oczywiście!

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. 

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000 

PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności online: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl

Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.