Pilnie potrzebujemy środków na opłacenie operacji tego cudnego kotka. Został odebrany znęcającym się nad nim dzieciom. Uraz nogi (przez który ma problemy z chodzeniem) prawdopodobnie również jest efektem działalności człowieka. Czeka go operacja usunięcia główki kości biodrowej i, oczywiście, kastracja. Te zabiegi, plus wcześniejsze leczenie, diagnostyka, plus szczepienia i pobyt w hoteliku przy lecznicy (Klinika Braci Mniejszych) – na to zbieramy na tej zbiórce. Nowe życie dla tego doświadczonego przez człowieka zwierzaka.

Mimo tak przykrych doświadczeń kot jest ufny, przylepa, i garnie się do człowieka. Zobaczcie na filmach. Chcemy mu pokazać, że życie kota może być piękne, spokojne, bezpieczne. Po operacji trafi do własnego domu.

Zobaczcie, jak kotek chodzi:

Prosimy o wsparcie w finansowaniu leczenia kota.

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal fundacja.azyl@interia.pl