Sara to sunia, która jest u nas od bardzo wielu lat.  Poczatkowo, kiedy była młodsza, to jakoś specjalnie nikt się nią nie zainteresował.

Potem zwykle okazywała się za stara, by ją adoptować. A szkoda, bo to przemiła, spokojna sunia.

Przez wiele lat prosilismy o dom dla Sary. Teraz prosimy o wsparcie na jej leczenie. Tylko tyle możemy już dla niej zrobić.

Sara zawsze miała apetyt i zawsze świetnie wyglądała. Nigdy nie grymasiła i wyjadała wszystko z miski do ostatniego okruszka.

Jednak niedawno mocno straciła na wadze, co nas bardzo zaniepokoiło. Przeprowadziliśmy szereg badań i okazało się, że ma bardzo powiekszone serduszko.

I jest ono zlokalizowane w zupełnie nietypowym miejscu – zdecydowanie bardziej po prawej stronie, niż zazwyczaj.

Nie wiemy, czy taka jej uroda, czy też jest coś, co “przepycha” jej serduszko na drugą stronę. Dlatego Sara potrzebuje dalszych badań.

Przy okazji okazło się, że ma też bardzo duży kamień na zębach, co również może przeszkadzać jej w jedzeniu i powodować utratę wagi.

Z tym jednak poradzimy sobie szybko. Potrzebny jest tylko zabieg usuniecia kamienia.

Sara nie miała w życiu szczęścia, nie znalazła własnego domu ale chcemy, żeby u jego kresu miała wszystko, co najlepsze.

Psa można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

Blik, karta: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.

Kategorie: Aktualności