Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Centrum Handlowego Tulipan za zaangażowanie i wspracie naszej działalności na rzecz bezdomnych zwierząt. Bardzo dziękujemy również Pracownikom Działu Kas. 

To już druga akcja zbiórki karmy w sklepie Auchan. Ta akcja podobnie, jak ubiegłoroczna zakończyła się wielkim sukcesem i przekazaniem ogromnej ilości karmy naszym podopiecznym.

Przez ostatnie kilka weekendów wraz z fundacją Przytul Kota zachęcaliśmy klientów sklepu Auchan do zakupienia i przekazania karmy dla bezdomnych psów i kotów.

I mieszkańcy Łodzi po raz kolejny nas nie zawiedli. Jak bardzo byli hojni, widać na zdjęciach.  Z całego serca im za to dziękujemy!

W zamian za karmę darczyńcy mogli liczyć na porady weterynaryjne, bezpłatne czipowanie zwierzaków a także porady adopcyjne.

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować pani Ewie Andrzejczak i pani Patrycji Jach – lekarzom z lecznicy Centrum dr. Siedla, a także panu doktorowi Andrzejowi Adamowskiemu z lecznicy AGAR, którzy charytatywnie wsparli nas swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie porad weterynaryjnych. 

Gorąco również dziękujemy kierownictwu sklepu Auchan za wyrażenie zgody na zorganizowanie kolejnej akcji na terenie sklepu a  także wspaniałym pracownikom sklepu, szczególnie Pracownikom Działu Kas, bo to dzięki ich zaangażowaniu w akcję i zachęcaniu klientów sklepu do kupna karmy nasze zwierzaki będą najedzone do syta.

https://www.chtulipan.pl/wydarzenia/55-tony-karmy-dla-zwierzat/

Kategorie: Aktualności