Cudowny, przymilasty kot. Mruczy jak traktor.

Kotek został zupełnie sam, kiedy jego pan umarł. Wcześniej był też drugi kot – kumpel, z którym nasz Kot był bardzo zaprzyjaźniony.

Był jeszcze pies, którym szczęśliwie zaopiekowała się rodzina. Kotami nie bardzo miał się, kto zająć.

Kiedy zostały po śmierci pana zupełnie same, wspierały się w kociej niedoli. Razem spały w opuszczonej stodole i dzięki temu pewnie było im troszkę cieplej. 

Początkowo dokarmiała je sąsiadka ale ponieważ sama miała kilka zwierzaków, na stałe nie mogła ich przygarnać.

Koty po śmierci pana były zupełnie zdezorientowane. Chodziły wokół opuszczonej posesji i rozpaczliwie miałczały.

Niestety pewnego dnia, drugi kot zniknął. Sąsiedzi podejrzewają, że mogło przydarzyć mu się coś złego. My wolimy myśleć, że może ktoś go przygarnął?

Nie chcieliśmy jednak ryzykować, że któregoś dnia drugi kot również przepadnie bez wieści i jak tylko dowiedzieliśmy się o jego sytuacji postanowiliśmy się nim zaopiekować.

Tym bardziej, że kiedy przyjechaliśmy na miejsce Kot stał i tak rozpaczliwie nawowływał swojego przyjaciela, że nie mogliśmy go zostawić samego w jego rozpaczy:

najpierw stracił do i swojego pana, później zwierzaki, z którymi sie wychowywał i z którymi był zaprzyjaźniony.

Kot jest zupełnie zdezorientowany ale to bardzo miły, domowy kot, więc jeśli tylko znajdzie dobry dom z pewnością szybko zapomni o smutnych chwilach. 

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Tel. w sprawie adopcji:. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl
Szybkie płatności/karta kredytowa:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Kota można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka.

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.