Przykład skrajnie zaniedbanego psa właścicielskiego. Szczeniak należał do osoby, która nigdy nie powinna mieć zwierząt. Nie chcemy używać wulgarnych słów, choć cisną się same.

Ten człowiek miał do nas kontakt, bo teoretycznie jest opiekunem prawnym pani, której pomagamy, a która ma dwa psy. Pani poszła do szpitala a oba psy trafiły do nas: jeden zgłoszony przez Straż Miejska i w nocy odebrany przez Piotra, żeby nie trafił do schroniska.

Na szczęście zaczipowany na naszą Fundację, bo tak nawet byśmy nie wiedzieli.

Drugiego odebraliśmy dziś ze schroniska, bo “opiekun” tej pani, jak tylko trafiła do szpitala zgłosił psa do schroniska, mimo że razem wszyscy mieszkali w jednym mieszkaniu: właścicielka psów, oba psu i ten pan. 

Pan wziął sobie psa szczeniaka. Po co, skoro w domu były już dwa psy i cały czas się ich chciał pozbyć? Tego nie wie nikt. Wziął i już.

Podejrzewamy, ze ten młodziutki psiaczek biegał samopas i niestety pewnego dnia wpadł pod samochód.

Pan zadzwonił do nas i Piotr skierował go do lecznicy. Twierdził, ze stało się to tego samego dnia.

Ale panie doktor twierdzą, że smród w lecznicy był taki, że nie dało się oddychać. Tylna nóżka była tak poszarpana, że nie było co zbierać i niestety jedynym ratunkiem, żeby zakażenie nie objęło całego organizmu była amputacja tej nogi. Podejrzewamy, ze pan zgłosił sie, kiedy już nie mógł wytrzymać smrodu gnijącej nogi.

Prosimy o wsparcie w sfinansowaniu leczenia tego pieska.
Zbiórka: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/szczeniakzezgnilanoga

Piesek ma na imię Sosik.

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Jeśli prześlesz nam mailowo zgodę, umieścimy Twoje imię/nazwę firmy przy wpisie danego zwierzaka. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.  


Kategorie: Aktualności