Kolejna interwencja!

Tym razem dotyczy dwóch malutkich szczeniaków, które zostały odebrane właścicielce.

Pieski urodziły się w budzie i od urodzenie mieszkały wraz z matką w budzie, która własciwie budą nie była: nie miała podłogi i psy leżały praktycznie na gołej ziemi. I chyba tylko cudem przeżyły. Wcześniej sunia urodziła kilka szczeniąt ale wszystkie urodziły się martwe.

I kiedy wydawało się, że tak smutno skończy się ta historia, sunia urodziła jeszcze dwa szczeniaki – tym razem żywe.

Pieski przezyły chyba tylko dzięki życzliwości okolicznych mieszkańców, którzy dokarmiali pieski. Właścicielka pojawiała sie na krótko, rzucał coś do jedzenia i znikała. Pojawiała się następnego dnia albo po dwóch dniach. W pewnym momencie zacząła szczeniaki zamykać w ganku domu, tym samym uniemożliwiając dostarczanie im jedzenia. A pieski nadal całymi dniami pozbawione były opieki. Oczywiście nie były też odrobaczone i zaszczepione.

Pieski trafiły do nas. Zaniedbne i z biegunką. A my wymogliśmy na właścicielce zgodę na sterylizację suni. Mamy więc nadzieję, że więcej szczeniaków już się tam nie urodzi.

Prosimy Was o wsparcie finansowe w leczeniu szczeniaków i sterylizacji suni!

Bardzo potrzebna jest też buda dla suni, która została na miejscu! Może ktoś z Państwa ma do przekazania?

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl