historia zakońćzyła sie szczęśliwie i pani wyszła jednak ze szpitala ale, że jesteśmy w kontakcie i gdyby coś, to trafią pod naszą opiekę.

smart

Yorczka jest troszke większa i bardzo pilnuje tej malutkiej  – tak, jakby o nią dbała i jej broniła. Druga jest maluteńka, taka bardzo delikatna – Yorczusia. Obie są młodziutkie.

Najchętniej oddalibyśmy je obie razem, bo one są ze soba bardzo związane. Straciły już właściciela i dom, więc może niech nie traca już siebie. Sunie trafiły do nas od umierającej osoby, która nie miała komu ich zostawić.

Każdy dorosły pies adoptowany od nas jest zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji.

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Każde zwierzę z Azylu można adoptować wirtualnie, wystarczy wpłacać na konto Fundacji wybraną przez siebie kwotę, co miesiąc. Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl