W tym tygodniu wybraliśmy się na mini sesję zdjęciową naszych zwierzaków przebywających w hotelu. Pogoda nie rozpieszcza, o pięknym słońcu możemy tylko pomarzyć, ale zwierzaki szukają domów już teraz i zdjęcia były potrzebne na już.

Zrobienie dobrych fotek szczeniakom czy Arniemu, czyli zwierzakom będącym ciągle w biegu, graniczy z cudem 🙂 Staraliśmy się jednak bardzo. Efekty wkrótce będziecie mogli podziwiać tu na stronie i na naszym fanpage’u na Facebooku i oczywiście w ogłoszeniach adopcyjnych, które nasi wolontariusze niestrudzenie dodają na różnych portalach, szukając najlepszych domów. A dziś kilka migawek z sesji 🙂 Spróbujcie takim zrobić zdjęcia:

Na szczęście nasz drugi wolontariusz miał ze sobą profesjonalny sprzęt fotograficzny.

A tu podchodzimy Reksa:

Bardzo potrzebujemy wsparcia w sfinansowaniu pobytu naszych podopiecznych w hotelu. Płacimy stawki zupełnie niekomercyjne, ale przy dużej ilości zwierząt mamy do zapłaty kilka tysięcy złotych co miesiąc. W hotelu przebywają zwierzęta wymagające całodobowej opieki: Czarnulek, bardzo chory senior, sporo kotów czy też szczeniaki.

Jeśli możecie nam pomóc, prosimy o wpłaty na konto Fundacji:

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl