Tydzień temu odwiedziliśmy nasze zwierzaki w hotelu. Jednym z nich jest senior Czarnulek. Wymaga codzienniej. specjalistycznej opieki. Będzie z nami już na zawsze.

Został zabrany ludziom, którzy zupełnie o niego nie dbali. Dwóch mężczyzn, którzy sami mieli problemy z normalnym funkcjonowaniem, byli osobami lekko upośledzonymi. Nie bili go, czasem nawet karmili, ale zupełnie nie był leczony. Kiedy do nas trafił miał ogromne wodobrzusze wywołane właśnie problemami kardiologicznymi, problemem z krążeniem. Na szczęście udało się go trochę ustabilizować, a przede wszystki  pozbyć się płynu z brzucha, bo utrudniało mu to oddychanie.

Ale piesek na stałe musi przyjmować leki. Przebywa w hotelu, którego pracowniczka jest technikiem weterynarii, więc od razu reaguje, jak coś się dzieje.

Jego leki to: Cardisure – tabletka kosztuje 3,5 PLN, a on dziennie potrzebuje 1,5 tabletki. Czyli 157 PLN miesięcznie za ten lek. Kolejny to Sildenafil niezbędny na poprawę krążenia. 

Wszystkie leki, które było można zamieniliśmy na ludzkie odpowiedniki – bo to dużo tańsze np.UpCard na Diuver (ta sama substancja czynna), ale nie wszystkie są dostępne.

Prosimy Was o wsparcie finansowe w opiece nad Czarnulkiem. Tacy seniorzy najbardziej potrzebują wsparcia, ich leczenie jest kosztowne, opieka kłopotliwa, ale nikt tak nie kocha, jak starszy piesek.

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl

Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.  

Kategorie: Aktualności