Ta sympatyczna, przemiła domowa sunia szuka domu. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Nie nadaje się do domu, w którym są koty lub gryzonie.

Buba doskonale sprawdzi się jako domowy pies miejski: uwielbia jeździć samochodem, chodzi na smyczy, miejskie hałasy jej nie straszne.

Psiak trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

HISTORIA BUBY

Murzynek trafił do nas wraz z sunią Bubą, adoptowana z naszej fundacji kilka lat temu, kiedy ich właścicielka trafiła do szpitala.

Niestety przebywała tam dość długo a kiedy wyszła ze szpitala okazało się, że nie będzie już mogła opiekować się oboma pieskami.

Ze względów zdrowotnych już sobie nie poradzi, zwłaszcza że Buba, to spory piesek.

Dlatego wspólnie ustaliliśmy, ze Murzynek wróci do domu ze swoją panią a dla Buby poszukamy nowego domu.

To cudowny, bardzo otwarty na ludzi i przyjazny psiak. Szukamy dla niej domu na zawsze.

A to Murzynek, on zostaje w domu:

Szukamy odpowiedzialnego i kochającego domu na zawsze.

Psiak trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wykastrowany.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl