Niusia, to młodziutka, urocza sunia w typie sznaucera. Nasza nowa podopieczna.

Została znaleziona w szczerym polu, z dala od jakichkolwiek zabudowań w okolicy Puczniewa. Leżała sama, smutna i chyba bez nadziei na ratunek.

A jednak los miał dla niej jeszcze jedną szansę. Ktoś zauważył w polach leżącego samotnie psa i zareagował – sunia trafiła do nas.

Niusia jest psem zdecydowanie domowym: nie brudzi, nie niszczy, nie szczeka. Kiedyś z pewnością miała swój własny dom.

Została porzucona? Zginęła? Tego jeszcze nie wiemy. Może nigdy się nie dowiemy. Szukamy dla Niusi najlepszego domu na świecie, bo jest to pies wyjątkowy.

Niezwykle dobry. Układny i niekłopotliwy. Zupełnie nieagresywny. Dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Potrzebujemy pomocy w zapewnieniu jej szczepień i sterylizacji. Pomożecie Niusi?

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl