Młody kocurek szuka domu na zawsze. Łódź i okolice.

Dogaduje się z innymi kotami i psami.

Uwielbia zabawy, ciekawski, proludzki, kontaktowy kitek.

Jest wykastrowany, zdrowy, zaszczepiony.

Czysty i grzeczny.

Szuka domu, z którego nie będzie wypuszczany (dom niewychodzący). Z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Są to warunki konieczne adopcji.

W sprawie adopcji prosimy dzwoniń do Fundacji Azyl: 691-799-579 i 669-705-010

Ten młodziutki kotek został znaleziony na głębokiej wsi. Po prostu szedł. Skąd? Dokąd? Pewnie sam nie wiedział.

Futerko przerzedzone i biedne. Z biegunką. Oczywiście niewykastrowany.

Mimo, iż nie bardzo mieliśmy go dokąd zabrać, nie mogliśmy go przecież tam zostawić.

Na szczęście, jak już nie raz, uratowała nas pani doktor Karolina z Kwiatkowic. “Przutuliła” małego i podjęła leczenie.

Kolejny będzie zabieg kastracji. Zbieramy na nią na tej zbiórce:

Kotek ma około roku. Załatwia się do kuwety. Pełen energii, jak to młodzież. Lucjan to pieszczoch nieprzeciętny a do tego ma swój charakter. Żaden frędzel nie będzie mu merdał się bezkarnie! Nie ma też takiej możliwości, żeby Lucjan odmówił zaproszeniu do zabawy. A jak już się znudzi wszelkimi zabawami, to szybko znajduje miejsce do odpoczynku.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Tel. w sprawie adopcji:. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000