Bendżi : młody kocur w typie rasy kot bengalski.

Szuka domu na zawsze. Łódź i okolice.

Kocha głaskanie, przytulanie, zabawę. Kocha ludzi.

Dogaduje się z innymi kotami.

Jest wykastrowany, zdrowy, zaszczepiony.

Czysty i grzeczny.

Szuka domu, z którego nie będzie wypuszczany (dom niewychodzący). Z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Są to warunki konieczne adopcji.

W sprawie adopcji prosimy dzwoniń do Fundacji Azyl: 691-799-579 i 669-705-010

Benji, czyli kot z Konstantynowa. Benji jest niesamowity, jest piękny i ma cudowny charakter. On cały czas się domaga pieszczot i zabawy. Zdecydowanie w typie kota bengalskiego duży, dostojny z pięknym wzorem motyla na tułowiu.

Kota widywałam kilkakortnie w Konstantynowie przy głównej ulicy. Z reguły siedział na ulicy i jadło coś, co kupili mu przechodnie albo wystawiły panie z pobliskiego sklepu.

Myślałam, że kot jest bezdomny i przybłąkał się w to miejsce. Jednak okazało się, że mieszka po sąsiedzku, ale najwyraźniej jego właściciele uznali, że najodpowiedniejszą formą trzymania kota jest wypuszczanie go na jedną z najwiekszych ulic Konstantynowa. Trochę to dziwne, zwłaszcza, że podobno wcześniej znaleźli go w lesie i wydawałoby się, że skoro już raz go uratowali, to będą chcieli o niego zadbać.

Na wszelki wypadek zostawiłam jednak swój numer telefonu paniom ze sklepu – na wypadek, gdyby jednak potrzebował pomocy.

I któregoś dnia panie zadzwoniły z informacją, ze właścicielka stwierdziła “że jak chcą, to mogą go sobie zabrać”.

Chcieliśmy.

Kot trafił pod opiekę naszej fundacji, a ja wreszcie mogę spokojnie przejechać tą ulicą, bez nerwowego rozglądania się, czy gdzieś nie leży potrącony.

Kotek jest cudownym, bardzo przyjaznym i ewidentnie domowym kotem.

W naszej fundacji zajmujemy się głównie psami i nie mamy warunków dla kota. Nasze koty przebywają w bezpiecznym miejscu: zaprzyjaźnionym hotelu, po bardzo preferencyjnych stawkach.

Potrzebujemy wsparcia na opłacenie dla Benjiego kastracji, profilaktyki zdrowotnej i pobytu w hotelu do czasu adopcji. Szukamy mu najlepszego domu.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Tel. w sprawie adopcji:. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000