Benji, czyli kot z Konstantynowa. Benji jest niesamowity, jest piękny i ma cudowny charakter. On cały czas się domaga pieszczot i zabawy. Zdecydowanie w typie kota bengalskiego duży, dostojny z pięknym wzorem motyla na tułowiu.

Kota widywałam kilkakortnie w Konstantynowie przy głównej ulicy. Z reguły siedział na ulicy i jadło coś, co kupili mu przechodnie albo wystawiły panie z pobliskiego sklepu.

Myślałam, że kot jest bezdomny i przybłąkał się w to miejsce. Jednak okazało się, że mieszka po sąsiedzku, ale najwyraźniej jego właściciele uznali, że najodpowiedniejszą formą trzymania kota jest wypuszczanie go na jedną z najwiekszych ulic Konstantynowa. Trochę to dziwne, zwłaszcza, że podobno wcześniej znaleźli go w lesie i wydawałoby się, że skoro już raz go uratowali, to będą chcieli o niego zadbać.

Na wszelki wypadek zostawiłam jednak swój numer telefonu paniom ze sklepu – na wypadek, gdyby jednak potrzebował pomocy.

I któregoś dnia panie zadzwoniły z informacją, ze właścicielka stwierdziła “że jak chcą, to mogą go sobie zabrać”.

Chcieliśmy.

Kot trafił pod opiekę naszej fundacji, a ja wreszcie mogę spokojnie przejechać tą ulicą, bez nerwowego rozglądania się, czy gdzieś nie leży potrącony.

Kotek jest cudownym, bardzo przyjaznym i ewidentnie domowym kotem.

W naszej fundacji zajmujemy się głównie psami i nie mamy warunków dla kota. Nasze koty przebywają w bezpiecznym miejscu: zaprzyjaźnionym hotelu, po bardzo preferencyjnych stawkach. 

Potrzebujemy wsparcia na opłacenie dla Benjiego kastracji, profilaktyki zdrowotnej i pobytu w hotelu do czasu adopcji. Szukamy mu najlepszego domu.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Tel. w sprawie adopcji:. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl
Szybkie płatności/karta kredytowa:
https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.