Jak pamiętacie, poszukujemy domów dla kilkunastu psiaków z jednego gospodarstwa, ponieważ ich pani musi opuścić wynajmowany dom. Oczywiście nie ograniczyliśmy się tylko do tego i już wcześniej zabraliśmy stamtąd Wako i Stefana, którzy są teraz diagnozowani i leczeni – o nich jeszcze napiszemy. Wczoraj nasi wolontariusze pojechali tam ponownie i zabrali pozostałych 5 szczeniaków. Wszystkie oczywiście trafiły natychmiast do Pani Weterynarz z Kwiatkowic, która zbadała je, zaczipowała, odrobaczyła oraz zabezpieczyła przeciwko kleszczom i pchłom. Tych ostatnich psiaki miały na sobie bardzo dużo, psiaki są również mocno zarobaczone i dlatego decyzją Pani Weterynarz musieliśmy odłożyć szczepienie o tydzień. Jeden ze szczeniaków będzie musiał być konsultowany ortopedycznie, ponieważ ma znacznie zwiększoną ruchliwość stawów i prawdopodobnie problemy z biodrami. Zapewne w celu postawienia prawidłowej diagnozy konieczne będzie zrobione zdjęcie rtg w znieczuleniu.
Możemy pomóc tym psiakom tylko dzięki Waszym darowiznom. Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl
Szybkie płatności/karta kredytowa:
Dla jednego z tych szczeniaków wczorajsza niedziela zakończyła się lepiej, niż dla pozostałych. Niebawem o tym napiszemy.