Roczny chłopak. Wykastrowany, zaszczepiony, posiada Chip. Kuwetkowy, nie grymasi przy jedzeniu. Kotek ma jedno oczko zmienione przez koci katar. Oczko jest wyleczone jednak już na zawsze będzie za mgiełką . Widzi normalnie i w niczym mu to nie przeszkadza. Boi się ludzi ale jeśli da mu się trochę czasu zmieni się jego zachowanie , nakolankowy nie będzie ale głaskać się daje i robi baranki. Taki koci indywidualista.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.
Tel. w sprawie adopcji:. 798091012

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000