Koteczka dwuletnia, wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona , posiadająca chip szuka domu stałego. Kotka nie lubi psów ani innych kotów to typowa jedynaczka i nie ma niestety co liczyć, że to się zmieni. Szukamy więc domu bez zwierząt. Jeśli chodzi o dzieci nie ma przeciwwskazań. Kotka jest bardzo chętna na głaskanie ma jednak troszkę jeszcze złych wspomnień z poprzedniego domu, więc na początku może się zdarzyć, że pacnie łapką jak czegoś będzie za dużo lub nie tam gdzie lubi. Kuwetkowa, grzeczna, z jedzeniem nie ma najmniejszego problemu.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji.
Tel. w sprawie adopcji:. 798091012

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami.

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl
Szybkie płatności/karta kredytowa:
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.