Wako i Stefan byli na kolejnej wizycie u okulisty. Ciśnienie w chorych gałkach ocznych obu psiaków nieco się obniżyło, lecz nadal jest zdecydowanie za wysokie. Psiaki cały czas musza mieć zakraplane oczy. Być może podczas następnej konsultacji za miesiąc trzeba będzie podjąć decyzję o przeprowadzeniu zabiegu na chorych gałkach ocznych. Ale są też dobre wieści. Wako i Stefan cały czas przebywają pod opieką dr Karoliny Kondal w Kwiatkowicach. Dzięki pracy Pani Doktor oba psiaki są coraz bardziej zsocjalizowane. Wako już całkiem ładnie chodzi na smyczy, nabiera też zaufania do ludzi. Choć praktycznie nie widzi, doskonale radzi sobie w znanej przestrzeni. Wako zachowuje czystość – czeka z załatwieniem swoich potrzeb fizjologicznych, aż wyjdzie na spacer. Stefan tez coraz ładniej chodzi na smyczy, choć jego trudno na niej utrzymać. Energia wciąż go rozpiera, jest ciekawy świata i cały czas chętny do zabawy. Trudno dostrzec w jego normalnym funkcjonowaniu, że nie widzi na jedno oko. Przypominamy, że szukamy dla nich domu. Opieka nad niewidomym psiakiem wcale nie jest trudna, a dostarcza wiele radości. Wako i Stefan to fantastyczne, wesołe psiaki. Wako jest pogodny i bardzo spragniony kontaktu ze swoim człowiekiem. Stefan, to wulkan energii – doskonały psiak dla osób aktywnych.

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.
Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010