Średniej wielkości roczna suczka.

Na początku trochę nieśmiała, grzeczna, ułożona. Najchętniej do domu z innym pieskiem, uwielbia się bawić.

Sunia jest po sterylizacji, zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana.
Może mieszkać z innymi psami.
Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010

smart

Andzia z każdym dniem robi się coraz bardziej otwarta i mam nadzieję, że znajdzie się dla niej odpowiedni dom.

Została znaleziona w okolicy Andrespola. Długo się błąkała a że była bardzo nieufna trudno jej było pomóc.

Kiedy do nas trafiła każdy ruch powodował przerażenie, nie dała się pogłaskać, założenie smyczy skutkowało panicznym strachem i płaczem.

Ale Andzia jest u nas już kilka miesięcy i zmieniła się nie do poznania. Wobec obcych jest nadal ostrożna ale wobec osób, które zna jest otwarta i radosna.

Uwielbia też bawić się z innymi psami – kiedy biega z innymi psami i radosnie dokazuje, trudno  uwierzyć, w jakim stanie do nas trafiła.

Więc powolutku zaczynamy szukać dla niej domu. Najchętniej domu z ogrodem i innym psiakiem – to byłby dom idealny dla Andzi.

smart

Andzia trafiła do nas z Andrespola. Jest to około roczna sunia, która biegała tam długi czas, kompletnie oszalała ze strachu, półdzika i w żaden sposób nie dawała się złapać. Nawet na klatkę łapkę. Na szczęście w końcu się udało, ale potrzebowała bardzo długiego czasu, żeby na widok człowieka nie uciekać ze strachu. Wchodziła za szafki, pod regały, chowała się za barak – naprawdę strasznie musiał ją ktoś skrzywdzić. Teraz już na szczęście nie przypomina tego psiaka, który do nas trafił. Nie ucieka w panice, podchodzi, a ostatnio zaczęła nawet się do nas cieszyć. Jak zwykle, w socjalizacji pomogła cierpliwość Piotra i obecność innych zwierzaków – nie ma lepszych terapeutów. Andzia uwielbia inne psy i nieustannie się z nimi bawi.

Kontakt w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna.

KONTAKT w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Możemy pomagać tylko dzięki wsparciu osób takich jak Ty!

Numer konta Fundacji Azyl 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

PayPal: fundacja.azyl@interia.pl

Szybkie płatności, Blik, wpłata z karty:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/f-azyl