Laura w nowym domu!

Kiedy zamieściliśmy ogłoszenie o tym, że Laura szuka domu, telefony dosłownie się urywały…. I to dosłownie: Bo choć było ich mnóstwo kontakt urywał się zaraz po tym, jak mówiliśmy, że ma 10 lat. Słuchaliśmy cudownych historii o tym, jaki miałaby dobry dom, że były już w tych domach psy po przejściach, psy przygarnięte.

Ale nie starczało empatii dla psa, który ma 10 lat. Psa, który jest radosny, pełen życia, cudownie przyjazny dla człowieka i dobrze dogaduje się z innymi psami.

Ale z powodu wieku pewnie spędzi resztę życia w fundacyjnym boksie. Choć mogłaby być wspaniałym przyjacielem, grzecznym i zupełnie niekłopotliwym towarzyszem.

Właśnie dlatego, że nie jest już niszczącym i sikającym szczeniakiem, czy wymagajacym mnóstwa ruchu młodym psem.

Szkoda, że żadna z osób, które Laurę “skreśliły” nie będzie miała okazjii jej poznać i dowiedzieć się, jak cudowny jest to pies.

To naprawdę cudowna sunia. Musiała kiedyś mieszkać w naprawdę dobrym domu i mieć troskliwych opiekunów. W jej książeczce zdrowia jest mnóstwo wpisów dotyczących szczepień i wizyt lekarskich.

Widać, że ktoś naprawdę o nią dbał. Później trafiła na łańcuch! Jak to się stało? Tego nie wiemy. Czy jej właściciel zmarł i psa pozbyła się rodzina? Czy też sam właściciel z jakiegoś powodu oddał psa “w dobre ręce?

Czy nie sprawdził, komu psa oddaje? I w jakie miejsce? I tym samym skazał psa na straszne warunki, tak bardzo odbiegające od jej wcześniejszego życia?

Jak często takie historie przytrafiają się zwierzętom i jak okropny szok muszą wtedy przeżywać? Nie dość, że tracą ukochanego właściciela, to jeszcze trafiają w okropne miejsca: do budy, na łańcuch, bez opieki, bez miłości.

Jednak dla Laury los może się jeszcze okazać łaskawy, możemy przywrócić jej wiarę w człowieka. Wystarczy, że wspólnie znajdziemy jej dom, na jaki zasługuje: pełen ciepła i miłości. I szacunku dla tej cudowej suni.

Laura jest bardzo grzeczną i przyjazną sunią. Zupełnie niekłopotliwą. Będzie cudownym przyjacielem. Jesli tylko dostanie taką szansę.

Laura to kolejny pies pod naszą opieką. Prosimy Was o jej wsparcie:

Pies trafi do nowego domu zaczipowany, zaszczepiony i wysterylizowany. Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i poadopcyjna. Kontakt w sprawie adopcji: tel. 691-799-579 i 669-705-010