Ten piękny kot został adoptowany z naszej fundacji.

Niedawno wrócił z adopcji. Nie z winy kota. Z winy ludzi. Jak zawsze, zwierzę nie rozumie, wie tylko, że nie ma już domu, miękkiego kocyka, nagle znowu jest w fundacji, w kojcu, w zatłoczonym domu tymczasowym. Nie ma znanych zapachów, spokoju, kolanek.

Ludzie zawsze mają ważne sprawy. Ale zwierzęta tego nie rozumieją. Z resztą, ludzie nawet nie próbują im tłumaczyć. To tylko kot. I tak lepszy zwrot do fundacji niż wyrzucić przy autostradzie, prawda?

Kot jest pod naszą opieką. Zestresowany, zdezorientowany, nie wie, o co chodzi.

Ale je, potrzebuje też żwirku, kontroli u weterynarza.

To kolejne zwierzę (znowu) pod naszą opieką.

Prosimy Was o pomoc w sfinansowaniu jego pobytu do czasu znalezienia nowego domu.

Bo znajdziemy mu dom.

Tym razem na stałe. Na zawsze.

Kot jest po kastracji, zaczipowany, w pełni domowy, kuwetkowy, przytulak.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okien i balkonu siatką PRZED adopcją. Tylko do domu niewychodzącego.

ADOPCJA: Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej do domu, w którym są już inne koty lub w dwupaku z innym kotkiem od nas.

Tel. w sprawie adopcji:. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Nie możesz dać domu? Wspomóż nas w opiece nad tym i innymi zwierzakami. Dla Rudego zbieramy tutaj:

Możemy pomagać kolejnym zwierzętom tylko dzięki Waszym darowiznom. Wasze wsparcie to nowe, lepsze życie dla wielu zwierząt.
Nr konta Fundacji
19 1940 1076 3048 9213 0000 0000
PAY PAL fundacja.azyl@interia.pl
Szybkie płatności/karta kredytowa:
Pamiętaj o nas rozliczając 1% podatku. To nic nie kosztuje, a pomaga zwierzętom. Nasz KRS 0000303812.