smart

Starsze pieski. Niepełnosprawne. Seniorzy. Mamy ich w Fundacji Azyl kilkunastu. Część nie znalazła domu, bo były zbyt brzydkie. Zbyt normalne. Za mało rasowe. Część dlatego, że była za stara. Część to pieski niepełnosprawne. Część to dzikusy. Niszczą, uciekają. Część z tych psów miała domy, ale właściciele umarli, a rodzina nie uznała za stosowne przyjęcia całego spadku, łącznie z ukochanym psem babci. Wymagają codziennej opieki. Noszenia, czasami karmienia, mycia. Nie pachną pięknie, ale kochają najbardziej. Większość z tych piesków to u nas znajduje swój ostatni, bezpieczny i kochający dom. Ania i Piotr z naszej Fundacji są dla nich rodziną i opieką. Jeżdżą do weterynarzy nawet w środku nocy. Karmią. Głaszczą. Przykrywają kocykiem. Opieka nad seniorami to nie tylko wysiłek fizyczny, to także ogromne koszty. Jeśli śledzicie naszą stronę, wiecie, że o każdego pieska walczymy do końca, dopóki jest nadzieja. Ale potem faktury do zapłacenia, mimo wielkich zniżek w lecznicach, są ogromne. Dlatego otwieramy tę zbiórkę. Każdego, kto chce wesprzeć naszych seniorów, prosimy o wpłaceni choćby kilku złotych. Razem możemy zapewnić psim chrupkom wolną od bólu, bezpieczną starość!

Możecie też nas wspomóc wpłatą na konto.

Dane do wpłat ZAGRANICZNYCH:
SWIFT: AGRIPLPR

IBAN: PL19194010763048921300000000