Udało się odebrać z łańcucha przy “budzie” bez ścian młodą sunię. Choć to dodatkowe koszty, najbardziej cieszyłam się, że jest już bezpieczna i w cieple.

Niestety moja radość z odebrania malutkiej suczki z łańcuch nie trwała długo, ponieważ po przejechaniu zaledwie kilku kilometrów zobaczyłam idące skrajem drogi dwa psy: staruszeczkę sunię w typie labradora i malutkiego, chudziusieńkiego pieska w typie liska. Sunia najpawdopodobniej ma cieczkę. W okolicy nie widać było nikogo a że trasa była ruchliwa nie miałam odwagi ich tam zostawić.

Wpakowałam do auta sunię i malucha i “wesoły autobus” potoczył sie dalej. Choć do śmiechu raczej nam nie jest.

Pieniądze praktycznie nam sie skończyły. Zima a więc najtrudniejszy dla nas i dla zwierząt okres przed nami a tu za jednym zamachem wiozę do fundacji 3 psy.

Tylko, co miałam z nimi zrobić? Zostawić na tej drodze? Być może na śmierć pod kołami pędzących aut?

Pieski cudnie grzeczne – jechały, jakby całe życie nie robiły nic innego. Inna sprawa, że chyba wszystkie były zmarznięte, więc w ciepłym samochodzie, przy włączonym ogrzewaniu towarzystwo szybko się pospało. Na początek potrzebujemy środki na szczepienia, odrobaczenia i sterylizację dla wszystkich.
Prosimy Was o wsparcie.

Prowadzimy zbiórkę tutaj:

Można też wpłacać na konto Fundacji

Numer konta 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000

Dane do wpłat ZAGRANICZNYCH:
SWIFT: AGRIPLPR

IBAN: PL19194010763048921300000000