Zdzisiu to piesek, który został znaleziony w Zdziechowie. Wydawało się, że ktoś go wyrzucił z samochodu, bo leżał przy jezdni, zawsze w tym samym miejscu

Kiedy zaczęliśmy rozpytywać o niego wśród okolicznych mieszkańców okazało się, że pies teoretycznie ma dom. Niestety, tylko teoretycznie.

Został “zakupiony” wraz z domem. Ale nowi właściciele domu nie byli specjalnie zainteresowani jego losem. Kupili sobie nowe, rasowe psy, a Zdzisiu poniewierał się po wsi.

Fizycznie nie wyglądał źle, bo dokarmiali go dobrzy ludzie, którym trudno się było pogodzić ze smutnym losem psa, który nie był ważny ani dla poprzednich, ani dla nowych właścicieli domu, w którym Zdzisio spędził swoje dotychczasowe życie. Tylko Zdzisio nadal wierzył, że to jest jego dom i z uporem i wytrwałością krążył wokół swojego dotychczasowego domu.

Próbowaliśmy rozmawiać z właścicielami domu, którzy przecież mieli się nim zająć po zakupie domu. Ale co to za dom, w którym ludzie ewidentnie nie chcą tego psa.

Postanowiliśmy więc Zdzisia zabrać, zanim wpadnie pod samochód na drodze, przy której z uporem czekał – chyba na swoich poprzednich opiekunów.

Zdzisio początkowo bardzo źle znosił zmianę miejsca i pobyt u nas. Ciągle mieliśmy wrażenie, że ciągle czeka na powrót w znane sobie miejsca. 

Ale powoli zaczęło chyba do niego docierać, że odtąd my będziemy jego domem i Zdzisiu zaczął nawiązywać z nami kontakt.

Zdzisio to piesek w średnim wieku, bardzo spokojny i przyjazny. Idealny dla osób starszych, ale też do domu z dziećmi. ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Będzie super przyjacielem. Kontakt w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Zdzisiu to kolejny zwierzak pod naszą opieką. Szczepienia, profilaktyka zdrowotna, kastracja, utrzymanie – to wszystko kosztuje. Prosimy Was o wsparcie! 

Zbieramy tutaj:

Numer konta 19 1940 1076 3048 9213 0000 0000