Guzik to piesek, który trafił do nas z ogromnym guzem na łapie. Dziś nie do poznania. Dzięki leczeniu łapa wróciła do całkowitej formy.

Guzik to wulkan energii, potrzebuje cierpliwego, mądrego, spokojnego, konsekwentnego opiekuna. Wszystko zawsze dla Guzika musi być SZYBKO! Szybko na dwór, szybko miska, szybko na smyczy. Łapa wróciła do całkowitej formy. Wulkan energii, nieco chaotyczny, biegnie na oślep, byle SZYBKO!

Nie przejawia żadnej agresji do ludzi. Na pewno nie raz w życiu oberwał, bo boi się zdenerwowanego człowieka. Gdy mocniej się go przytrzyma do zastrzyku czy opatrunku przewraca się na plecy, kuli ogon. Ale nigdy nawet nie warknie.

UCIEKINIER. Typ psa który myśli tylko o tym, żeby biegać ile się da. Nie wykazuje zainteresowania zabawkami, ciężko skupić jego uwagę, tylko jedzenie jest argumentem. Nadaje się do domu, bo nie niszczy i nie załatwia się w klatce, czeka do spaceru. Ale kocha grzebanie po śmieciach 🙂
 Idealny dom to dom z ogrodem, bo Guzik za nic nie uznaje smyczy i uczepionego na końcu człowieka. Niemiłosiernie ciągnie. Może intensywne i konsekwentne szkolenie ułozyloby mu w głowie po co jest smycz..

Zdecydowanie widać po psiaku, że nie zawsze mu w życiu było lekko i nie każdy był dla niego miły. Szukamy dla niego najlepszego domu.

Kontakt w sprawie adopcji: TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10

Obowiązuje umowa adopcyjna, wizyta przed i po adopcji. Pies jest wykastrowany i zaszczepiony.

Historia Guzika: