Ogłoszenie grzecznościowe – Fuksik szuka domu!

Fuksik urodził się wiosną 2019r., ma komplet szczepień (09-2019, 10-2019, 11-2020), odrobaczany jest systematycznie, wykastrowany 09-2019r. i w tym samym czasie robione testy na FPV, FIV i FeLV. Ogólnie chłopak zdrowy z błyszczącą sierścią 🙂

Charakter:

Bardzo towarzyski, potrzebuje sporo uwagi człowieka – bardzo się o nią upomina płaczem. Chodzi po blatach i stołach – więc jak komuś to przeszkadza to zwyczajnie nie jest to kot dla niego. Uwielbia spać w łóżku. Nie ma w nim za grosz agresji w stosunku do człowieka – nie lubi obcinania pazurków, ale nie gryzie tylko głośno zawodzi (jakby go ktoś ze skóry obdzierał). Nie lubi również noszenia na rękach, ale na kolanach chętnie się położy. Żarłok, ma lekką nadwagę. Bardzo żywiołowy, radosny, odważny kot.

W związku z konfliktami między kotami, znaczy teren.

Zależy mi na domu, w którym nie zostanie sam na kilkanaście godzin, potrzebuje dość sporo aktywności. W mojej ocenie powiniem być bez innych kotów, aczkolwiek z niektórymi żyje świetnie. Zabezpieczone oknam i balkon – to podstawa. Bardzo ważne, by byli to ludzie, którzy zostaną ze mną w kontakcie – chciałabym wiedzieć co się dzieje u niego dobrego jak i złego (oby nie).

Kontakt TEL. 691 79 95 79 lub 669 70 50 10