Fundacja AZYL pomaga nie tylko zwierzakom na Ukrainie poprzez regularne wysyłanie karmy dla zwierząt ale też wspieramy osoby z Ukrainy,

które już przebywają w naszym kraju. Te osoby, które przyjeżdżają do Łodzi w pierwszej kolejności trfiają do Łódzkiego Domu Kultury.

Duża ilość z tych osób m ze sobą swoje ukochane zwierzaki. Niestety zwykle osoby te nie mają ze  sobą nic więcej. Nie mają również jedzenia dla swoich zwierzaków ani żadnych akcesoriów.

Regularnie dowozimy do ŁDK karmę, kuwety. żwirek, kontenerki dla kotów ale jesteśmy niewielka i niezamożną fundacją i praktycznie w chwili obecnej nie mamy już środków na kolejne zakupy.

Kiedy przyjechaliśmy dziś do ŁDK zobaczyliśmy, że w kartonach, w których zwykle zostawialiśmy karmę dla zwierzaków jest zupełnie pusto.

To bardzo smutny widok, szczególnie że jak się okazało z tej karmy korzystały nie tylko osoby, które trafiały do ŁDK ale tez osoby, które już mieszkają w Łodzi jakiś czas i nie mają jedzenia dla swoich zwierząt.

Te osoby codziennie przychodzą do ŁDK i proszą o pomoc dla swoich zwierzaków.

Nie mamy możliwości, żeby dalej kupować karmę, nie mamy środków na koncie a niestety mamy wrażenie, ze pomagamy tam , jako jedyna organizacja w Łodzi.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, żebyśmy dalej mogli pomagać. Prosimy również o dostarczenie do ŁDK darów rzeczowych. Potrzebne jest praktycznie wszystko: kontenerki dla kotów, jedzenie (najlepiej w mniejszych opakowaniach),

suacha karma, puszki, żwirek dla kotów. Naprawdę jest tam bardzo mało rzeczy a ilość osób potrzebujących ogromna!

Dziś napełniliśmy po raz kolejny kartony jedzeniem dla psów i kotów ale kolejnej partii nie mamy już za co kupić.

Kategorie: Aktualności